CIJENA POJEDINIH MODELA MOTORA

tibor_zg said:
ja za taj karambol nebi ni deset dao :LOL: :mrgreen:
Jesam ja šta tu propustio ?    :misli:
To je legendarni tonistar1,prvi vlasnik...
Jedino ako pod 'karambol' misliš što mu je došao kao nov u kutiji bez prednjeg kotača...    :mrgreen:
 
Johnny 1 said:
'bemti,odosmo u off    :?
Crki mi je bocnuo ego i pljunčio da nemam cash...pa sam (u Ninjinom stilu  :mrgreen:) otkrio cifru...      :neznam:
Fond za motor mi je UVIJEK bio odvojen od ostalog šita i nipošto ne ide za ništa drugo...valjda sam neki kurac i stekao za 41 god... 8)
Sjećaš se moje teme "Gradnja kuće u Istri za 100 kila evra"..?      :eyebrow:
To valjda govori da se selim iz pripizdine (jer mi kuća ode za dobru lovu) i da su otvorene sve mogućnosti...pa i ona da odem živjeti van sa cijelom obitelji...opet    (y)
E,TO je prioritet...
I šta sad..?
Izvalim lovu za bajk...pa ga se 'zbog odlaska u inozemstvo' :LOL: hitno moram riješiti i onda padnem u kandže dežurnim šakalima sa Njuške i izgubim 50% vrijednosti u 3 mj.... ?!    :mortal:
Tako da je priča malkoc kompliciranija od samo dići pare s računa i otići po motor...    (y)
I na kraju,vozim se bez prekida već godinama,neće mi škoditi malo opuštene pauze od motora..  :wink:
PS..
Moderator nek mi briše ako hoće...ali morao sam otići naširoko da jednom zauvijek razjasnim misterij 'Zašto Johnny 1 sa kešom uvozi motor 6 mj i još ga nije uvezao ?'    :LOL:
...a i nemam pametnija posla    :mrgreen:

ja ne kužim kaj ti uopće briješ non stop po ovim temama onda

nit trebaš, nit kupuješ, nit ti je kaj dobro jer je sve sranje i nerealno, nit pišaš nit kakaš :LOL:

tebi je dosadno jebeno i voliš kritizirat jer se valjda onda bolje osjećaš :mrgreen:




a i ovaj kaj bi GSXa ne zna kaj bi, jedino kaj je sigurno da ne bi platio :mrgreen:


baš me zanima kaj kenjate blagajnici u Konzumu, jel i mlijeko KPlus nerealno skupo? :LOL:


Srki

 
Srki said:
      :blahblah:

Srki
Srki...gnjaviš me...    :paper:
A da su svi vlasnici uredni kao 'ovaj sa GSX-om',Njuškalo bi bilo Eldorado dobrih motocikala,a ne smetlište kao sad...        :jesus:
 
Johnny 1 said:
    :LOL:
A potjerali ste čovjeka nabrzinu odavde...mogli smo se zabavljati još mjesecima        :mrgreen:

nema više ribičije na udicu

sad čim se pojavi neki kapitalac odma dinamit u vodu

nije to u redu

:mrgreen:
 
Srki said:
ja ne kužim kaj ti uopće briješ non stop po ovim temama onda

nit trebaš, nit kupuješ, nit ti je kaj dobro jer je sve sranje i nerealno, nit pišaš nit kakaš :LOL:

tebi je dosadno jebeno i voliš kritizirat jer se valjda onda bolje osjećaš :mrgreen:




a i ovaj kaj bi GSXa ne zna kaj bi, jedino kaj je sigurno da ne bi platio :mrgreen:


baš me zanima kaj kenjate blagajnici u Konzumu, jel i mlijeko KPlus nerealno skupo? :LOL:


Srki

a i ovaj kaj bi GSXa ne zna kaj bi, jedino kaj je sigurno da ne bi platio :mrgreen:

Srki ja nisam od onih koji bi se jebo a da mu ne uđe,,,jer u životu sam kupio popriličan broj novih motora ,a gsx 1400 mi se stvarno sviđa i želim taj motor kao drugi motor da uživam u opuštenoj vožnji jer taj je motor stvoren za to ,a kad mi se prohtje rubiti prednju gumu do ruba za to se postoje namjenjeni motori za takvo nešto ,a u mom slučaju je to GSX R 1000 k7 kojem sam prvi vlasnik , a ne vjerujem ni da bi ti dao 6000 eura za motor star 10 godina koji je koštao kao novi mislim negdje oko 8500 eura pa da je čak i sa nula kilometara,,, jer nisam se nikad u životu ponašao kao pijani milijoner  :wink:  (y)


 
Johnny 1 said:
Srki...gnjaviš me...    :paper:
A da su svi vlasnici uredni kao 'ovaj sa GSX-om',Njuškalo bi bilo Eldorado dobrih motocikala,a ne smetlište kao sad...        :jesus:

Johnny,

nee se srditi,,,, neka svatko napiše što misli ,ali kad dođe u situaciju da svoje misli sprovede nek onda ne  odstupa od njih,,, pa da vidimo koliko su široke ruke  :wink:
 
drazan zovko said:
a i ovaj kaj bi GSXa ne zna kaj bi, jedino kaj je sigurno da ne bi platio :mrgreen:

Srki ja nisam od onih koji bi se jebo a da mu ne uđe,,,jer u životu sam kupio popriličan broj novih motora ,a gsx 1400 mi se stvarno sviđa i želim taj motor kao drugi motor da uživam u opuštenoj vožnji jer taj je motor stvoren za to ,a kad mi se prohtje rubiti prednju gumu do ruba za to se postoje namjenjeni motori za takvo nešto ,a u mom slučaju je to GSX R 1000 k7 kojem sam prvi vlasnik , a ne vjerujem ni da bi ti dao 6000 eura za motor star 10 godina koji je koštao kao novi mislim negdje oko 8500 eura pa da je čak i sa nula kilometara,,, jer nisam se nikad u životu ponašao kao pijani milijoner  :wink:  (y)

GSX nije koštao 64 tkn, to si bila 2-3 motora u tom trenutku stara 2-3 godine i stajali su novi u dućanu.

ja sam svog GSX-a platil 2005 73 tkn i to je bila hebeno dobra cijena


nekoliko bitnih detalja:

1. GSX nemreš više kupit
2. malo ih je uopće, a naročito urednih sa relativno malo km (recimo do 35 tkm)
3. tako kvalitetni motori se danas ne rade, a i u ono vrijeme konkurencija je bila za kurac (Yamaha i Kawa), Honda je bila 95 soma kuna (zašto se btw niko ne žali na cijenu te Honde :misli:)
4. motor je "keeper", dakle ko voli tak nekaj nema puno izbora i ne prodaje ga osim ak ne gori dupe

Ja sam svoga prodao za nešto manje od 6 soma Eur, stavio sam nižu cijenu jer sam imao nešto više km od gore navedenog.

Realna cijena dobro netrganog GSX-a sa do 35 tkm je 5500-6000 Eur, bez obzira na starost.

Ako ga danas kupiš za 6000 Eur, za 5 godina ćeš dobit najmanje 5500.

Ove fore od Kinga gdje se nateže kožica za 100-200 Eur plus ko će platit pivu vrijedi možda za RR motore, al za GSX-a sigurno ne.

I taj tvoj k7 može bit tip top i stajat u garaži , nikad neće imati isti tretman kod procjene kao GSX. Jednostavno ne vredi za 10 godina skoro niš, taman da ima 5 soma km.




Srki
 
taj gsx neki jebeni motor čim ga je srki vozio i tako ga hvali :shock:
 
Srki said:
GSX nije koštao 64 tkn, to si bila 2-3 motora u tom trenutku stara 2-3 godine i stajali su novi u dućanu.

ja sam svog GSX-a platil 2005 73 tkn i to je bila hebeno dobra cijena


nekoliko bitnih detalja:

1. GSX nemreš više kupit
2. malo ih je uopće, a naročito urednih sa relativno malo km (recimo do 35 tkm)
3. tako kvalitetni motori se danas ne rade, a i u ono vrijeme konkurencija je bila za kurac (Yamaha i Kawa), Honda je bila 95 soma kuna (zašto se btw niko ne žali na cijenu te Honde :misli:)
4. motor je "keeper", dakle ko voli tak nekaj nema puno izbora i ne prodaje ga osim ak ne gori dupe

Ja sam svoga prodao za nešto manje od 6 soma Eur, stavio sam nižu cijenu jer sam imao nešto više km od gore navedenog.

Realna cijena dobro netrganog GSX-a sa do 35 tkm je 5500-6000 Eur, bez obzira na starost.

Ako ga danas kupiš za 6000 Eur, za 5 godina ćeš dobit najmanje 5500.

Ove fore od Kinga gdje se nateže kožica za 100-200 Eur plus ko će platit pivu vrijedi možda za RR motore, al za GSX-a sigurno ne.

I taj tvoj k7 može bit tip top i stajat u garaži , nikad neće imati isti tretman kod procjene kao GSX. Jednostavno ne vredi za 10 godina skoro niš, taman da ima 5 soma km.




Srki


Ok ! Slažem se sa tobom da poneki modeli drže cijenu ,večinom su to motri  koji nisu za obaranje brzinskih rekorda a to podrazumjeva i kako su se pokazali kao proizvod po pitanju trajnosti i naravno oni koji su se pokazali pouzdanim samim time imaju i cijenu,a tu kako vidim spada i GSX 1400 pogotovo ovi poslje mislim 2005 jer nisam siguran ,ali mislim da sam negdje pročitao da su prvi modeli navodno imali problema sa nekom od brzina u mjenjaču ,ali nisam baš 100 % siguran u to ,,,a možda na neki i naletim ak nekom bude da ga mora prodati jer mogao bi izdvojiti max 4500 eura ,a kao što vidim fali mi još skoro i 1500 eura :(  ,, ,,, jer gledao sam i vani bez obzira na godište GSX 1400 ako je stanje ok,, nema ga ispod 4000 eura plus ostala davanja ,,, zato sam si uzeo bandita 650 ,mada to nije za usporedbu  :misli: ,,,ali
 
MOONSHIELD said:
taj gsx neki jebeni motor čim ga je srki vozio i tako ga hvali :shock:

ne valja, nemoj ti to ni gledat

:mrgreen:




Srki
 
Druga brzina odlazi tj pocne preskakati... Nista strasno ja sam vozio 10000 km sa tim trzanjem bez problema prije nego je to rijeseno.
Uglavnom nema vise problema.
Ja sam svoju prodavao sa 74 tisuce na satu (orginalnih jeli) (ove po njuski sve imaju oko 35 tisuca sto mi je malo sumljivo :lipsrsealed:) sa hrpom opreme za 4 ipo... U 9 mjeseci koliko je bila na njuski samo me jedan lik nazvao...

Uglavnom odjavio sam ga i sada gledam sto da radim s njim. 
U meduvremenu sa uzeo Zzr-a a Gsx ceka da se odlucim sto sa njim....  :misli:


 
Namjesti km sat na 19000km stavi cjenu 3900€ i potuc ce ti se u dvoristu
slavonski prekupci

8)
 
singlica said:
Druga brzina odlazi tj pocne preskakati... Nista strasno ja sam vozio 10000 km sa tim trzanjem bez problema prije nego je to rijeseno.
Uglavnom nema vise problema.
Ja sam svoju prodavao sa 74 tisuce na satu (orginalnih jeli) (ove po njuski sve imaju oko 35 tisuca sto mi je malo sumljivo :lipsrsealed:) sa hrpom opreme za 4 ipo... U 9 mjeseci koliko je bila na njuski samo me jedan lik nazvao...

Uglavnom odjavio sam ga i sada gledam sto da radim s njim. 
U meduvremenu sa uzeo Zzr-a a Gsx ceka da se odlucim sto sa njim....  :misli:
dopelaj ga k meni :) volim plavu boju :wink:
 
pozz,

kad sam ja kupio gsx-a bio je star 7 g. i platio sam ga od prvog vlasnika 42.000.kn full opremljen, i mislim da sam dobro prošao. Prodao sam ga nakon 7 g. za 38.000 kn istom svom tom opremom, i mislim da smo i ja i novi kupac tj. sadašnji vlasnik dobro prošli. Inaće motor je ZAKON!!!