Cijena redovnih servisa

koji dijelovi?
filter isperem u rijeci i dobar je još bar za 50 000km, a tekućine same iscure, bar s tim nema puno zajebancije.
Usput ulje je motul 5100 i kao takvo cijena zemljišta samo raste šta ga više upije
 
aris said:
servis na svom motoru ukoliko ga dobro poznajete možete napraviti sami bez ikakvog problema,ja sve sam radim,a šta je servis redovni-promina ulja i filtera,ja na svojoj Integri za 40 minuta prominim ulje,i dva filtera i tek onda sam siguran da je u motoru novo ulje i novi filteri,originalni,zamjena rashladne tekućine je isto jedna banalna stvar koju može napravit svako ko se iti malo razuni u motore,kočnice prominit,kakva je to filozofija,2 šarafa i ubacit pločice,sve sam radim,ima servisna knjiga uputstva za rad i to je to,ili pogledaj na youtub i imaš sve

Očito je mnogima znanost, al im nije znanost cijena radnog sata, samog rada i cijena dijelova kad treba komentirat nekog negativno... ako nije opravdano...
 
Elias said:
Kome su servisi skupi neka ih radi sam ili neka proda motor.
A može i otvorit svoj servis, čisto da upozna materiju..

(y)
 
Ekipa, pitanje. Suzuki bandit 650, na 48tkm stelanje ventila. Jel tko radio u zadnje vrijeme, Zagreb i okolica i koliko bi to bilo hrvatskih krznasa? Hvala
 
ja bio jučer u svog majstora, ista kilometraža samo veliki Bandit. Kaže čovjek ne diraj ništa, jedino ako baš ne znaš di ćeš pametnije potrošiti 750 kuna(plus brtva  250)  koliko mi je rekao da bi me to koštalo. Ventili su provjeravani na 25000. Usput mi promijenio ulje, motul  7100 10w 40  oko 3,5 litara 350 kuna
 
geronimo43 said:
ja bio jučer u svog majstora, ista kilometraža samo veliki Bandit. Kaže čovjek ne diraj ništa, jedino ako baš ne znaš di ćeš pametnije potrošiti 750 kuna(plus brtva  250)  koliko mi je rekao da bi me to koštalo. Ventili su provjeravani na 25000. Usput mi promijenio ulje, motul  7100 10w 40  oko 3,5 litara 350 kuna

Upoznaj me sa covjekom i castim pivom i cevapima cim otvore cevapare i pivare...😁😁
 
Pozdrav svima,

molim pomoć i sugestiju, budući da mi se bliži vrijeme za registraciju motora potrebno mi je odraditi servis. Molim preporuku nekog pouzdanog i cjenovno prihvatljivog servisera, ne nužno ovlaštenog koji mi je u mogućnosti napraviti servis i općenito pregledati motor u Zagrebu ili bližoj okolici (po mogućnosti grad Zagreb zbog trenutne situacije s koronom). Radi si o Yamahi TDM 900, 2008. godina.

Unaprijed hvala svima.
 
Moto Trade, Karlovac?
Ima li tko sto reci, dobro, lose?
Intervalni servis i sl...?
 
Moto Trade, Karlovac?
Ima li tko sto reci, dobro, lose?
Intervalni servis i sl...?

ja sam bio par puta kod Željka radi sitnica koje nisam sam mogao napraviti i stekao sam dojam da je vrlo korektan i pouzdan. Toliko zapravo da mu vozim motor na veliki servis na 30tkm.
 
ja sam bio par puta kod Željka radi sitnica koje nisam sam mogao napraviti i stekao sam dojam da je vrlo korektan i pouzdan. Toliko zapravo da mu vozim motor na veliki servis na 30tkm.

Ja sam bio pocetkom srpnja. Gospon je u redu.
Idem opet uskoro na zamjenu lezaja glave upravljača, lanca i lančanika.

Smiren je, objasni problematiku.
Svidja mi se sto pred tobom provoza motor, odmah daje neki dojam sto moze zakljuciti o stanju vozila.

Cijena standard...
 
Moto Trade, Karlovac?
Ima li tko sto reci, dobro, lose?
Intervalni servis i sl...?

Dobra vecer, Moto Trade samo pohvale, Zeljko mi je radio Hondu CRF 450 X '07 (rijetka i komplicirana), uvijek korektan.