Cijene osiguranja motocikala

04/2019
XJR 1300/ 2004.g/ 1251ccm
50%
1125kn
Croatia
Za mjesec i po ću saznat frišku cifru
 
Gluposti.., sad me za 636 došlo 670 kn a za shivera sam davao oko 900-1000 kn..Shiver ima 95ks a ninja 136 i ninja ide 60km/h brže..
 
Mene izade za 600 ccm oko 900 kuna sa 60 posto popusta i uzmem zastitu bonusa. Jbg shit happens
 
dipsi997 said:
Kawasaki Z650
2018 godina
Vozač 23god
1800kn sa 10% croatia

MT03 321ccm
2016god
Vozač 28god 650kn triglav(puna premija 1045kn,20%,bonusa bez zaštite bonusa 850kn euroherc)

WTF ?! :misli:
 
Razlika je i u registarskim područjima.
Nema svaki grad/županija isti postotak rizika.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Kawasaki zx12r
2006 god
generali osig 1100 kn
regan u 11mj 2019
zapresic


Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk
 
kokolo_f said:
Gluposti.., sad me za 636 došlo 670 kn a za shivera sam davao oko 900-1000 kn..Shiver ima 95ks a ninja 136 i ninja ide 60km/h brže..
A šta  tek da kažu čoperaši
 
Nije im ni tako loše, bar ih nakon šta očiste motor i tablicu da sjaje ne zaustavi presretač u gradu kad daju malo gasa i nabije im kaznu..

To jest ne mogu tako brzo ubrzati.. Upravo me to zadesilo- a motor original,katadiopteri originalni,tablica bliješti pa ti budi po zakonu..
 
2017. , Tracer 700
bonus 50 %
690 ccm
polica osig. 650 kn
Sava osiguranje
regija: OS
g.p. vlasnika: 41
 
kokolo_f said:
Nije im ni tako loše, bar ih nakon šta očiste motor i tablicu da sjaje ne zaustavi presretač u gradu kad daju malo gasa i nabije im kaznu..

To jest ne mogu tako brzo ubrzati.. Upravo me to zadesilo- a motor original,katadiopteri originalni,tablica bliješti pa ti budi po zakonu..

Nemoj zezat da te presretač lovio? A da nije bilo tablice nebi te možda ni ganjao :mrgreen:
hondimir said:
WTF ?! :misli:

Za jedan mt je bilo 650kn za drugi 850kn(od drugog vlasnika)... čudiš se visokoj cijeni ili  :misli:
 
Ja jos nisam do kraja odgonetnuo koliko bude me kostalo kompletno sve (osiguranje, tehnicki+ porez,tablice i papiri) za novi z900-2020 godiste.

Neki moj izracun je bio 4100 kuna bez bonusa. Pa pokusavam nesto s triglavom dogovoriti za dupliranje bonusa, ali mi nebreju nikaj reci dok nemam broj sasije motora.

Jel ima netko ovdje na forumu tko je registrirao nedavno novi motor pa da mi moze reci koliko je platio sveukupno?
Znam da je porez 1200 kuna a na tehnickom su mi rekli 500 kn.

Hvala!
 
Sturm2791 said:
Ja jos nisam do kraja odgonetnuo koliko bude me kostalo kompletno sve (osiguranje, tehnicki+ porez,tablice i papiri) za novi z900-2020 godiste.

Neki moj izracun je bio 4100 kuna bez bonusa. Pa pokusavam nesto s triglavom dogovoriti za dupliranje bonusa, ali mi nebreju nikaj reci dok nemam broj sasije motora.

Jel ima netko ovdje na forumu tko je registrirao nedavno novi motor pa da mi moze reci koliko je platio sveukupno?
Znam da je porez 1200 kuna a na tehnickom su mi rekli 500 kn.

Hvala!

Za osiguranje ne znam, godisnji porez ovisi kojeg datuma ces registrirat , ali racunaj 1200kn za 365 dana pa podijeli da vidis koliko je to po danu i oduzmi broj dana koji je protekao od 01.01. (a mozes to saznat i na ovom kalkulatoru u linku)
Sve ostalo te kosta 460kn po online kalkulatoru.

tehnicki ne trebas obavit, samo dodjes s papirima


https://www.hak.hr/vozila/tehnicki-pregledi/kalkulator/
 
Sturm2791 said:
Ja jos nisam do kraja odgonetnuo koliko bude me kostalo kompletno sve (osiguranje, tehnicki+ porez,tablice i papiri) za novi z900-2020 godiste.

Neki moj izracun je bio 4100 kuna bez bonusa. Pa pokusavam nesto s triglavom dogovoriti za dupliranje bonusa, ali mi nebreju nikaj reci dok nemam broj sasije motora.

Jel ima netko ovdje na forumu tko je registrirao nedavno novi motor pa da mi moze reci koliko je platio sveukupno?
Znam da je porez 1200 kuna a na tehnickom su mi rekli 500 kn.

Hvala!
provjeri u Generali osiguranje, oni su dosta fleksibilni sa prenošenjem bonusa na 50 %
 
A kolko od prilike bi me osiguranje moglo kostati?

Nemam pojima, nisam nikad motor registrirao, jedino moped. Neka prva info mi ke bila 2700 ali to je ono kao, moze biti i drugacije, nemate broj sasije itd itd..
 
mene za zx12r je doslo 1100 kn i popust od 50% je prenesla sa auta,tako da imam i na motoru 50%

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

 
Sturm2791 said:
A kolko od prilike bi me osiguranje moglo kostati?

Nemam pojima, nisam nikad motor registrirao, jedino moped. Neka prva info mi ke bila 2700 ali to je ono kao, moze biti i drugacije, nemate broj sasije itd itd..
U Ri ti je za z900 puno osiguranje na eurohercu 2020kn.
E sad koliko češ bonusa izvući ovisi o tebi ali 50% moraš dobiti tj. možeš prenjeti sa auta. Mene osiguranje sa bonusima dođe 800kn  (y)
 
moze ti to ucinit ko hoce sa auta na motor 50%

zenina polica  na tebe 50%