Cijene osiguranja motocikala

ja sam slao upit u Triglav i Generali oba dva može prenos bonusa ali mi je u Triglavu bilo cca 200 kn skuplje
 
Sturm2791 said:
Auto imamo u croatia, rekli su nema sanse...  :(
Svatko može,samo dali hoće,ali nije ni bitno,ako netko ne želi odeš do drugih,samo gledaš tko će ti dati bolju cijenu
 
Sturm2791 said:
Ja jos nisam do kraja odgonetnuo koliko bude me kostalo kompletno sve (osiguranje, tehnicki+ porez,tablice i papiri) za novi z900-2020 godiste.

Neki moj izracun je bio 4100 kuna bez bonusa. Pa pokusavam nesto s triglavom dogovoriti za dupliranje bonusa, ali mi nebreju nikaj reci dok nemam broj sasije motora.

Jel ima netko ovdje na forumu tko je registrirao nedavno novi motor pa da mi moze reci koliko je platio sveukupno?
Znam da je porez 1200 kuna a na tehnickom su mi rekli 500 kn.

Hvala!
Možeš 50% bonusa prenijeti sa bilo kojeg vozila koje je prijavljeno na istoj adresi na kojoj živiš ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
dipsi997 said:
Kawasaki Z650
2018 godina
Vozač 23god
1800kn sa 10% croatia
Zagreb
Z650
2018 g.
vozač 38
1000 kn bez popusta i poreza (sa 50% bonusa), plaćeno 900 kn Croatia
 
Zvao danas triglav i savu. Obje kuce mi rekle iznos od 1300 ali da mogu spustiti jos nesto nize. Tako da hvala svima na info!! :)
 
Kakva je to savina asistencija za motore, koriste oryx ili imaju nešto svoje?
Kako hak sad ne pokriva motore na osnovnom članstvu razmišljam prijeć u savu radi asistencije, ali ako nije pouzdana, mogu uzet nešto treće i oryx članstvo..
 
BreakM said:
Kakva je to savina asistencija za motore, koriste oryx ili imaju nešto svoje?
Kako hak sad ne pokriva motore na osnovnom članstvu razmišljam prijeć u savu radi asistencije, ali ako nije pouzdana, mogu uzet nešto treće i oryx članstvo..
Ja san dobija asistenciju u Otp banci,nisan ni gleda čija je ali su mi ponudili u sklopu paketa ...

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
BreakM said:
Kakva je to savina asistencija za motore, koriste oryx ili imaju nešto svoje?
Kako hak sad ne pokriva motore na osnovnom članstvu razmišljam prijeć u savu radi asistencije, ali ako nije pouzdana, mogu uzet nešto treće i oryx članstvo..

https://www.sava-osiguranje.hr/media/store/hr-hr/doc/Asistencija/Sava-Asistencija-Moto---rizici.pdf

evo na linku, ovaj dodatak ja imam na polici.
cca 700kn me sve skupa koštala polica
 
MaRi0_St said:
Generali i dalje najjeftiniji za moto osiguranje... Z750 cca 700 kn
Jel....
J mislia Sava

Ali Generali tako i tako nula bodova.Sponzor HNS-a......pas mater


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jučer je Sava krenula s akcijom što se tiče asistencije na cesti za motore.
 
tomore said:
Jučer je Sava krenula s akcijom što se tiče asistencije na cesti za motore.
I....koja je akcija


Sent from my iPhone using Tapatalk