Cijene osiguranja motocikala

isto kao što euroherc gura "70%" popusta pa polica u generalija sa "običnih" 50% opet jeftinija... marketinške gluposti :0648:
 
Ponavljam, cas posla za provjeriti, a ako si siguran da mozes jeftinije, onda iskoristi i od ovih dobijes besplatno policu, di ces bolje..  (y)
 
cosmic said:
Vratit će se cijene na staro. Ne tako davno san plaća 1200 cm3 2500kn u splitu sa čudo popusta, da bi one famozne godine ( ne sićan se koje... '16 možda) bilo 890kn.
Te famozne godine san 650 ccm platija 425 kn :)
Sad sveke godine pomalo idu gori,Eu ih je uspila sjebat 1 godinu i to je to.

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Koji suludi iznosi.....
Ignorirajte ukupnu cifru, platio sam okruglo 1500kn


0563e0c1b307a0e19d5f2f00df62c107.jpg

 
evo ja sad idem za dominatora uplatit...825kn čini mi se da je rekao,
A BMW 1200 GS u 11 mjesecu radio 1120kn

 
Potpis na Stiga. Meni su sa komparea sredili policu za 540 kn sa uključenom moto asistencijom u Savi za Shivera. Ostali mi nisu ni približno ponudili takvu cijenu.
 
gibonius said:
Potpis na Stiga. Meni su sa komparea sredili policu za 540 kn sa uključenom moto asistencijom u Savi za Shivera. Ostali mi nisu ni približno ponudili takvu cijenu.

540kn? U jbt, ja sam prije 2 godine za fazera 600cc platio oko 750kn
 
Kako to varira od mjesta do mjesta....
Slavonski Brod, 50% preko kompare.hr: Sava osiguranje osnovno+20/40 iljada za osiguranje vozača i putnika + putna asistencija --> 830 kn.
GSR 600

Prošle godine isto sve, samo je polica bila 827 kn
 
Evo rjeseno osiguranje za Z650,2018god, sa 50% bonusa ispadne 1070kn. Još tehnički sa upravnom pristojbom(1500kn)nekih 2050kn, dakle sve skupa cca 3000kn. Bmw 318d 2012god kompletna registracija 2900kn :LOL:
 
dipsi997 said:
Evo rjeseno osiguranje za Z650,2018god, sa 50% bonusa ispadne 1070kn. Još tehnički sa upravnom pristojbom(1500kn)nekih 2050kn, dakle sve skupa cca 3000kn. Bmw 318d 2012god kompletna registracija 2900kn :LOL:



To za zg ?meni za zd 720 kn a puno više kw ima
 
Nino777 said:
Mene za ER6N prošle godine izašlo 720 kuna u Grawe sa 50%, ista zona rizika kao ZG.

Godinama u Graweu, ZG rega, za Kawasaki 750 ista cijena kao i tvoja (mala razlika, nebitna). Ove godine, i dalje Grawe, ali za Z900: 1500kn.
 
stipe_zxr said:
To za zg ?meni za zd 720 kn a puno više kw ima

Da, inače je puna cijena oko 2000kn, i dalje mi je ovo malo puno tako da ću iduće godine otići od jednih do drugih da vidimo koji je to minimum.
Ovo je sad u triglavu, mada treba čitati i cifre odštete jer znam da je za auto sava i triglav bila ista cijena, s tim da je kod save bio manji iznos za osiguranje vozača i putnika
 
Kolika mora bit razlika u osiguranju &, da ljudi voze na DA regu. Mozda 300 kn max. Jel zna netko razliku, i kako to drzava nije sjebala( gubi lovu), a s druge strane nas dave sa homologacijem svega i svaceg sta nije oem
 
Nike11 said:
Kolika mora bit razlika u osiguranju &, da ljudi voze na DA regu. Mozda 300 kn max. Jel zna netko razliku, i kako to drzava nije sjebala( gubi lovu), a s druge strane nas dave sa homologacijem svega i svaceg sta nije oem
Zamisli da imaš firmu s voznim parkom od 50 i više vozila, pa izračunaj razliku.

:wink:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Zamisli da imaš firmu s voznim parkom od 50 i više vozila, pa izračunaj razliku.

:wink:



Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Jasno mi za firme, ali vidim osobna auta, to mi nije jasno, al ok
 
Nike11 said:
Jasno mi za firme, ali vidim osobna auta, to mi nije jasno, al ok
Najvjerojatnije rent-a-car.
Ima ih masu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
stipe_zxr said:
To za zg ?meni za zd 720 kn a puno više kw ima
Kod izračuna cijena osiguranja kw nemaju nikakve veze nego isključivo ccm i tu ako voziš motor od 600 ccm upadaš u kategoriju 500-750 ccm,procjena rizika je puno manja nego u klasi 750-1000 ccm pa je polica osjetno jeftinija.Meni je varirala u klasi 600 ccm od 425-650 kn za Šibensko-Kninsku županiju a kod 900 ccm mi je od 950-1500 kn.Ovisi o osiguranju i njihovoj procjeni rizika ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Shepa said:
Najvjerojatnije rent-a-car.
Ima ih masu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Rent a car uvijek primjetiš po bar kojoj naljepnici.

Inače, leasing kuće nerijetko imaju mogućnost i ponude ako je tako, kao vlasnici korisniku da li želi DA table. Manja polica, sigurniji auto u Splitu i tak. :mrgreen:
 
Upravo riješio policu za ovu godinu. Opet u Savi, cijena veća 2 kn nego lani :D
Znači:
Shiver
SL tablice
50% bonusa
Putna asistencija

542kn

Ja zadovoljan  :)