Cijene osiguranja motocikala

Preporuka za kompare.hr  (y)

250cc ZG

Sava, uz osiguranje vozača i putnika i pomoć na cesti, 50%, 382kn. Povoljnije od ponude koju sam dobio direktno od agenta Sava osiguranja.
 
-Honda Hornet 900
-Šibensko-Kninska županija
-Triglav osiguranje sa 50% bonusa,osiguranjem bonusa,vozača i putnika ispalo 1046 kn za keš :)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
BreakM said:
Preporuka za kompare.hr  (y)

250cc ZG

Sava, uz osiguranje vozača i putnika i pomoć na cesti, 50%, 382kn. Povoljnije od ponude koju sam dobio direktno od agenta Sava osiguranja.
Mene su danas zvali da mi ističe osiguranje. dogovorio sam se za ponedjeljak pa pišem kako je prošlo.
 
Feis123 said:
Honda Crosstourer 1200
Ri tablice
Euro herc
900 kn
Euroher je povoljniji jedno 150 kn po polici u mom slučaju ali kod tih šupaka nebi više ni biciklu osigura ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Euroher je povoljniji jedno 150 kn po polici u mom slučaju ali kod tih šupaka nebi više ni biciklu osigura ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
I ja sam bio otisao od njih, ali bili su mi od najeftinijih jos 500 kn nize
tako da ih nisam mogao odbiti......jbga skoro jedna guma
 
Feis123 said:
I ja sam bio otisao od njih, ali bili su mi od najeftinijih jos 500 kn nize
tako da ih nisam mogao odbiti......jbga skoro jedna guma
Istina,velike su razlike u cijeni između osiguranja... Meni za 900 ccm varira cijena od 900 do 1500 kn tako da triba sve istražiti ali rađe ću dati Triglavu 100-150 kn više nego Eurohercu,nakon par iskustava naplate štete njih više ne želin vidit ;)

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Tribala bi ic u obzir i godina motora
Tj vrijednost

Kod osiguranja......ili se varam


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Tribala bi ic u obzir i godina motora
Tj vrijednost

Kod osiguranja......ili se varam


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne za obavezno osiguranje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
3alfa3 said:
Ne za obazvezno osiguranje

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Ok.jer nisan to zapravo nikad vidia
Slabo ja registriran.to mi drugi odrade

do 500 ccm 277 kn
do 1000 ccm 1156 kn
Sava osiguranje
50% i suvozac i ono standardno
Split


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
seki22 said:
Ok.jer nisan to zapravo nikad vidia
Slabo ja registriran.to mi drugi odrade

do 500 ccm 277 kn
do 1000 ccm 1156 kn
Sava osiguranje
50% i suvozac i ono standardno
Split


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uvik radin osiguranje bonusa,vozača i putnika.Mislin da Sava osiguranje bonusa uopće ne nudi???

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
cadjo said:
Uvik radin osiguranje bonusa,vozača i putnika.Mislin da Sava osiguranje bonusa uopće ne nudi???

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk
Ja ga imam  (osiguranje bonusa), al nekako mislim da je to najmanji problem ak napravim sranje nekom drugom s motorom (financijski), a da ga nemam.

Ako ga nemas, 15% se gubi na cijeni slijedeceg osiguranja, kikiriki u odnosu na ostale izdatke (popravak motora itd)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
2019 Yamaha R3, 321cc

Sava Osiguranje (preko kompare.hr) uz bonus 50% me izašlo 394kn. Osiguranje vozača i putnika, bez zaštite bonusa.
 
Dali netko ima Vigo sto se nudi preko Sava osiguranja?


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

 
Ja se već neko vrijeme dvoumim uzeti ili ne uzeti, ali ne znam nikog tko je koristio ili koristi pa da pitam za iskustva.
 
damir_zgb said:
Dali netko ima Vigo sto se nudi preko Sava osiguranja?


Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk

Ja nemam, ali sam malo isao citat pravila prosle godine,
- mora biti postavljeno usmjereno, i ne smije biti postavljeno ispod metala a rezervar je metalni. ako nemas mjesta ispod rezervara, onda moras nekako ispod sica stavit. nije mi bas najjasnije.
- da bi vigobox radio u stanju voznje (i pratio moguce padove u slucaju nesrece), mora biti spojen sa tvojim mobom, a tvoj mob mora imat apk i upaljenu lokaciju non stop dok se vozis - nije mi bas u interesu da mi nesto kuri bateriju i promet dok idem na duzi put. Jer zbog toga onda moras i punjac nosit i punit mob dok se vozis.
- vigo box prelazi u stanje voznje ako je tvoj mob sa upaljenom apk/lokacijom kraj njega. ako nije, onda gleda to ko krađu.. i sad, ako ne zelis palit to, on javlja da je motor ukraden - ako sam ja dobro shvatio. ako u apk kazes da nije ukraden, onda krece u stanje voznje.

uglavnom, ako mene pitas, puno je pizdarija sa mobitelom koje ja nebi htio. il napravite sustav za pracenje kak spada, il nemojte.
jedino zasto se ovo sve isplati je kasko (mada i tu treba proucit uvjete), jer vecina ovog drugog dijela za pracenje nije bas napeto, eventualno nesreca.
 
Evo da kažem par iskustva o Vigo uređaju nakon ~6 mjeseci korištenja.

Pošto mi motor stoji ispred zgrade i imam pogled na njega tokom cijelog vremena, lakše mi je zaspati po noći ako znam da je motor "siguran".
Uređaj pokazuje gps lokaciju, snima i ocjenjuje vožnje i sve se vidi na mobitelu.
Mobitel mi je u jakni tokom vožnje, ne zamaram se previše da li uređaj i mobitel spoje preko BT na početku vožnje, ali ponekad tokom vožnje osjetiš vibraciju jer se upali alarm na mobitelu da je "motor u pokretu". Ako je kratka vožnja zanemarim, na dužoj bi vjerojatno stao,ugasio/označio da motor nije ukraden.
2 puta tokom nadogradnje aplikacije sa serverske strane, dogodi se da se aplikacija zblesira i ne radi ~12-24h. Već sam ih kontaktirao 2 puta zbog toga i svaki put su rekli da su radili nadogradnju. Sljedeći dan sve uredno radi, ali nije registrirao vožnje zadnji dan.
Nisam još imao priliku iskušati pozivanje hitne u slučaju nesreće, nadam se da neće ni biti potrebe.
Cijena za MT-03 je bila ~1020kn

Pregled aplikacije - 8/10
Uparivanje uređaja i mobitela - 8/10
GPS lokacija - 9/10

Plus - vidiš stalno gdje je motor
Minus - support/obavijesti su na SLO