Cijene osiguranja motocikala

Ali 200l tovarnog prostora manje
Nek mi dodje...
IMG_20210217_212239_545.jpg
IMG_20210217_212242_856.jpg
 
na motore povise 10 god nema poreza pa je mozda to
zar je porez na vozilo dio cijene police...mislim da je to odvojeni trošak na teh pregledu koji se ne plaća osiguranju već u državni proračun
 
zar je porez na vozilo dio cijene police...mislim da je to odvojeni trošak na teh pregledu koji se ne plaća osiguranju već u državni proračun
Moze bit.......
Ma sve je to dobro.ko kupuje motor gledajuci razrede polica.....
Mada za 499 ccm 277 kn osiguranje......
 
cijena moze biti razlika u tanku,ili koliko ces požderati i polokati u jednodnevnom điru...a vidim da se tu veseli ak je polica stotinjak kuna jeftinija😂
 
  • Like
Reactions: diesel power
...i zato bi trebalo brisat temu...jebe mi se koliko je polica,vise me brine koliko je kilo janjetine i boca vina,posto toga ide puno u sezoni
 
pa gle Biloguzi, ja rađe novce trošim na gorivo i vožnju nego plaćanje nameta.
A i nije da bi parkirao motor zbog par sto kuna razlike, al više volim novcem obrisat guzicu nego davati ga u vjetar...Al svi imamo svoje gušte.
 
  • Like
Reactions: Nero and Nino777
Tako je, osiguranje je skoro beskorisno, ostecenik se uvijek mora sam potruditi i pregovarati sa krivcevim osiguranjem jer uvijek nude premalo ispocetka i nista nije rijeseno od prve bez stresa.
Sto jeftinije teh. i osiguranje pa makar i -20 kn svaku god.
A koga smeta nase veselje neka zaobide temu.. ;)
 
Vec par godina vrijedi za motore, nebitno koja kubikaza: 10g i stariji - nema godisnjeg poreza
To je znana cinjenica......
Meni za Kralja vise poreza nema
Mislin da sve skupa sa tehnickim i osiguranjem bide oko 500 kn.nisan 100 posto siguran jer zadnji put san ga ja vodia ima nekoliko godina.....
Dok za Kraljicu evo sve skupa 1900 kn......
Ali ajde.......tako je kako je......
 
798 ccm, Rijeka
Laqo 935 kn (obvezno + vozač i putnik + zaštita bonusa)
(50% svima, i još 100 kn dolje neka akcija)
 
A kad se nedao bog razbiješ ,dobiješ k....c,Nedavno u Eutohercu stjerao sve u pm zbog 200kn polica od auta .Natižu kožicu a svake godine imam par auta i motora na teh.Odmah promjejili priču,ne dam da me prave pizdom!
 
  • Like
Reactions: neven
1400kn ove godine za 948ccm. (ZG rega, full bonus).
Provjerio i na Kompare: najjeftinije je bilo u tom rangu, a ostalo iz ponude skuplje ili cak i bitno skuplje.

Ove godine jos bez tehnickog, ali i dalje lihvarski porez od 1200kn pa me rega kostala 2874kn ukupno.
 
  • Wow
Reactions: cadjo
Meni Triglav tražio 1250 kn za 900 ccm s 50% pa sam osigurao u Eurohercu za 1050. Kasnije sam dobio "okvirnu" ponudu od Generali osiguranja, 890 kn, tak da vrijedi probati kod njih. Kutina btw.