Cijene osiguranja motocikala

GSX S 750 2017
ST rega 55% GRAWE - 614kn
ZG rega 50% SAVA - 950kn ( sa putnom asistencijom 74kn)

Jel moguće 300kn razlike zbog drugog grada:(

EDIT: konačna 827kn u grawe
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Vox22
Evo i ja odradio osiguranje i tehnički/registraciju.

Honda NC750X DCT 2017

1. Osiguranje (Euroherc) sa zaštitom putnika i bonus razred 0% - 930kn

2. Tehnički - 127kn

3. Rega i ostala čuda - 422kn
 
Jesi ti falio napisat jos neki broj u bonusnom razredu?
 
Ja imam pohvale za kompare.hr što se osiguranja tiče, za auto mi je 400 kn jeftinije od najpovoljnijeg agenta.


Gledao sam za motor i svugdje je bilo oko 1200-1400 kuna preko svih tih servisa.. iskemijao sam 900 kuna za 1000 ccm 😁
 
Nisam, pošto sam tek na početku i dizat će mi svake godine postotke sve do 60%.

Ma da to mi jasno ali nekako mi se cinila dost jeftina registracija... obzirom na potrosnju i kad stavis na papir mogo bi i ja ju uzet 😁
Samo eto jedino bi sa mjenjacem ne bi automatic..
 
Ja imam pohvale za kompare.hr što se osiguranja tiče, za auto mi je 400 kn jeftinije od najpovoljnijeg agenta.
Do prošle godine sam uzima njihove ponude, ali prilikom kontaktiranja osiguranja direktno, bili su mi jeftiniji 100-200kn.
Konkretno, Sava osiguranje.
 
Do prošle godine sam uzima njihove ponude, ali prilikom kontaktiranja osiguranja direktno, bili su mi jeftiniji 100-200kn.
Konkretno, Sava osiguranje.
Ja dobio direktno jeftinije za grawe nesto sitno 10tak kn naspram save sa kompare hr. Na kraju to bude gotovo isto, samo sto mi je rekao da u grawe nema opciju zastite bonusa?? Odnosno za motor... jedino mi to nije najjasnije sad
 
Nemam pojma, ja sam imao suprotne slučajeve.

Za dva mjeseca mi ističe registracija pa ću vidjeti. Par auta i motora u kući, skupi se razlike, neću plaćati istu stvar skuplje ako ne moram.
 
Nemam pojma, ja sam imao suprotne slučajeve.

Za dva mjeseca mi ističe registracija pa ću vidjeti. Par auta i motora u kući, skupi se razlike, neću plaćati istu stvar skuplje ako ne moram.
Godinama bia sam priko komparea, ima i tu u temi moja preporuka za njih.
Zadnjih g.-2 uzmem njihovu ponudu i onda još tel. spustim direktno u osiguranju. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
Ma da to mi jasno ali nekako mi se cinila dost jeftina registracija... obzirom na potrosnju i kad stavis na papir mogo bi i ja ju uzet 😁
Samo eto jedino bi sa mjenjacem ne bi automatic..
Nemožeš pogriješiti. 👍💪😁
 
GSX S 750 2017
ST rega 55% GRAWE - 614kn
ZG rega 50% SAVA - 950kn ( sa putnom asistencijom 74kn)

Jel moguće 300kn razlike zbog drugog grada:(

EDIT: konačna 827kn u grawe
itekako je moguće zbog drugog grada, za slične specifikacije ja na OS tablama platio sada u 8. mj 570 kn sa 50% popusta
 
GSX S 750 2017
ST rega 55% GRAWE - 614kn
ZG rega 50% SAVA - 950kn ( sa putnom asistencijom 74kn)

Jel moguće 300kn razlike zbog drugog grada:(

EDIT: konačna 827kn u grawe
NAravno kad je druga zona rizika, pa nije isto da li živiš u Zagrebu ili Daruvaru, zato sve firme u HR imaju DA tablice jer na autu je duplo jeftinije.
 
NAravno kad je druga zona rizika, pa nije isto da li živiš u Zagrebu ili Daruvaru, zato sve firme u HR imaju DA tablice jer na autu je duplo jeftinije.
To znam, ali recimo da je Split odmah iza Zagreba očekivao sam nešto manju razliku ali ok.
Više me grize što imam 4kw viška pa plaćam 1000kn godišnjeg poreza dok bi ispod 80kw bilo 400kn:rolleyes:
Ugl. produzenje rege oko 2200kn
 
To znam, ali recimo da je Split odmah iza Zagreba očekivao sam nešto manju razliku ali ok.
Više me grize što imam 4kw viška pa plaćam 1000kn godišnjeg poreza dok bi ispod 80kw bilo 400kn:rolleyes:
Ugl. produzenje rege oko 2200kn
Svaki mjesec stavis 200kn sastrane i ne budes ni osjetio