Cijene osiguranja motocikala

aha, a na naplatnim kućicama plaćaš marendu zaposlenicima ili plaćaš struju..
Pa nema naplatnih kucica, to i pisem, u uk kao I njemacka nema naplacivanja auto ceste, jednom platis road tax i to je to.
platis sve ceste, jedino se placa jedan most/ tunel kod londona Dartford crossing,
 
Laqo osiguranje (obvezno + vozači i putnici + zaštita bonusa)
Versys 650, 2012god.
Zagrebačke tablice
952kn (1052kn -100kn popust na kod), mogli bi ic jos dole 5% (znaci cca 900kn total) za jednkratno plaćanje.
 
pa možda i jesam blesav, jer ti kažeš da platiš godišnju naknadu za ceste oko 120 funti, ja ju platim 924,50 kuna za auto, za motor je znatno manje, znači podjednako, ti se po autocesti voziš bez plaćanja, mene recimo samo jedna vožnja do zagreba, ni tristo km, košta dodatno 100 kuna u jednom smijeru, znači 200 kuna..da odem desetak puta mjesečno to je dodatnih 2000 kuna, godišnje 24 000 kuna..
..tebi to isto..

image.jpg
image.jpg
 
Zaboravil si da iz svake litre goriva još dodatno platiš koju kunu za ceste, autoceste, željeznice i uhljebarinu 😁🙉, ali to nije sve...🥳. Na kraju mi toliko love otmu da mi na kraju skupo otići na tu istu autocestu koju plaćam svake godine na više načina za dva auta i dva motora, bitno da je turistima na raspolaganju od kojih nažalost nemam ništa u životu.
 
  • Like
Reactions: go-go
Zaboravil si da iz svake litre goriva još dodatno platiš koju kunu za ceste, autoceste, željeznice i uhljebarinu 😁🙉, ali to nije sve...🥳. Na kraju mi toliko love otmu da mi na kraju skupo otići na tu istu autocestu koju plaćam svake godine na više načina za dva auta i dva motora, bitno da je turistima na raspolaganju od kojih nažalost nemam ništa u životu.
Kak nemaš? A gužve? :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Nino777
Zaboravil si da iz svake litre goriva još dodatno platiš koju kunu za ceste, autoceste, željeznice i uhljebarinu 😁🙉, ali to nije sve...🥳. Na kraju mi toliko love otmu da mi na kraju skupo otići na tu istu autocestu koju plaćam svake godine na više načina za dva auta i dva motora, bitno da je turistima na raspolaganju od kojih nažalost nemam ništa u životu.
Opet žalopojke...


Kako oni stisnu zube i za nas i za sebe...mos ih vridat, napadat i sve ciene dignut u nebesa, a oni ni da trepnu. I ko ih ne voli ne moze da im se ne divi😍
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Nino777 and Dene
MZ ETZ 250
Euroherz 2022 - 398,00 kn


Honda XL 600
Allianz 2022 - 658,00 kn


Honda Africa Twin 2022
Allianz osiguranje 2022 - 1.030,00 kn


Tomos APN 4
Euroherz 2022 - 200,00 kn

Tomos APN 6
Euroherz 2022 - 220,00 kn
 
Last edited: