Cijene osiguranja motocikala

16540775773876741554580527134625.jpg
euroherc... Yamaha fz1n
 
S obzirom da je Euroherc u pitanju, to je čak i skupo.
 
Ove godine policu sam platio 100,51kn skuplje. Doduše ove godine sam u odnosu na prošlu uzeo i pomoć na cesti.

Prošle godine:
yKRzGN1.jpg



Ove godine
sxIzixX.jpg
 
  • Like
Reactions: cadjo
Ma iskreno pojima nemam... A sad mogao u savi proci 150kn jeftinije no u eh preko sindikata mi to stave na placu po 80kn tako da ne gledam kao neki trosak... Posto nemam kreditinih kartica meni ok...
 
  • Like
Reactions: cadjo
jer osiguranje je direktno povezano sa cijenom naftnih derivata hahah
 
evo će i osiguranja poskupit

Iskreno razmišljan da ni ne registriran ove godine motor,tehnički je polovicom 9. miseca tako da ću se do tad navozati koliko se da uz ove bolesne cijene a onda ću viditi šta dalje...
 
Pa u Europi je to odavno skupo. Kad se mozemo pozivati kako je kod njih puno toga jeftino pa cak i besplatno (poput autocesta) zasto ne budemo fer i bezprigovorno prihvatimo ovo :mrgreen:
Ok ovo malo piskaranja po forumima se ne racuna. A i mirovine dižu da se ovo stavi u drugi plan:ROFLMAO:
 
Pa u Europi je to odavno skupo. Kad se mozemo pozivati kako je kod njih puno toga jeftino pa cak i besplatno (poput autocesta) zasto ne budemo fer i bezprigovorno prihvatimo ovo :mrgreen:
Ok ovo malo piskaranja po forumima se ne racuna. A i mirovine dižu da se ovo stavi u drugi plan:ROFLMAO:
Daj nam Eu plaće pa nećemo prigovarati 😎
 
  • Like
Reactions: Shepa
Pa u Europi je to odavno skupo. Kad se mozemo pozivati kako je kod njih puno toga jeftino pa cak i besplatno (poput autocesta) zasto ne budemo fer i bezprigovorno prihvatimo ovo :mrgreen:
Ok ovo malo piskaranja po forumima se ne racuna. A i mirovine dižu da se ovo stavi u drugi plan:ROFLMAO:
Ne znam kako funkcionira to u Europi, ali znam da sam se uvijek čudio kako amerikanci skupo plaćaju osiguranje dok nisam skužio da njihovo oaiguranje sadrži naše obavezno i kasko.

Realno, ako ne bude neki bolesni postotak povećanja meni na motor cijena osiguranja neće otići u nedogled jer je i ovako prilično jeftina. Ali s druge strane sitnica po sitnica se nakupi. Evo prekjučer obavio tehnički pa gledam poslije račun... realno 50% iznosa su gluposti koje nemaju veze sa tehničkim pregledom, registracijom ili porezom.
 
  • Like
Reactions: cadjo
Pa u Europi je to odavno skupo. Kad se mozemo pozivati kako je kod njih puno toga jeftino pa cak i besplatno (poput autocesta) zasto ne budemo fer i bezprigovorno prihvatimo ovo :mrgreen:
Ok ovo malo piskaranja po forumima se ne racuna. A i mirovine dižu da se ovo stavi u drugi plan:ROFLMAO:
Autoceste nisu besplatne platis svake godine kod registracije
doduse nije ni skupo, ja sam platit 120 funti za motor i isto toliko za auto