cijenik tjuniranja

Status
Not open for further replies.

M12

Well-known member
http://www.svijetskutera.com/tehnika/friziranje_cjenik.xls

taj isti tekst se nalazi u jednom od rijetkih brojeva moto kluba
 
dalo bi se jako puno diskutirati oko tog cijenika... i izači jeftinije sa kvalitenijim djelovima...

al oke je to složeno.. to je onak "za masu"...
 
ma ne sponzoriram moto klub . :evil: prije bi moto puls :twisted:
 
Sponzorstvo ili ne, ali to su oni koji su platili da se njihova roba i njihove cijene predstave i reklamiraju u Moto KLubu. To je moj point.

Ostatak je rekao Waynder:

"dalo bi se jako puno diskutirati oko tog cijenika... i izači jeftinije sa kvalitenijim djelovima..."

Damn right!
 
Kako ste se raspričali o tekstu koji je koji je na zahtjev urednika moto kluba, g. Majcena napisao mislim Corky sa ss-a, a ja ga dobio na lektoriranje prije izdavanja, mogu vam sa sigurnošču izjaviti da to nije sponzorski tekst.
 
joke said:
Kako ste se raspričali o tekstu koji je koji je na zahtjev urednika moto kluba, g. Majcena napisao mislim Corky sa ss-a, a ja ga dobio na lektoriranje prije izdavanja, mogu vam sa sigurnošču izjaviti da to nije sponzorski tekst.
Coky  :jesus:
 
joke said:
Kako ste se raspričali o tekstu koji je koji je na zahtjev urednika moto kluba, g. Majcena napisao mislim Corky sa ss-a, a ja ga dobio na lektoriranje prije izdavanja, mogu vam sa sigurnošču izjaviti da to nije sponzorski tekst.


corky nije ništa napisao :shock: ni potpisao osim na vjenčanju  :misli:koliko ja znam ..
toliko da se zna,, corky je moj nadimak već 25 godina ..

pa da nebu zabune (y) :LOL: :LOL:
 
Status
Not open for further replies.