Čišćenje kočionih čeljusti ultrazvukom

Tibor

Well-known member
Jel ima netko na području Zagreba i bliže okolice da posjeduje dovoljno veliku kadicu za kočione čeljusti ?

I još k tome da ih je voljan i ubaciti u istu :mrgreen:
 
tibor_zg said:
Jel ima netko na području Zagreba i bliže okolice da posjeduje dovoljno veliku kadicu za kočione čeljusti ?

I još k tome da ih je voljan i ubaciti u istu :mrgreen:

sampon, spuzva..nis od toga a? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Za trkaće motore od birca do birca samo najbolje  :mrgreen:
 
Pogledaj kod rtv mehaničara, ovaj moj ima toliku kadicu al je u Osijeku. I ne znam da li bi čistio čeljusti, al zašto ne.
 
a gle ovo , oriđiđi  :wink:
http://www.njuskalo.hr/ostali-kucanski-aparati/ultrazvucna-kada-a-sonic-home-2500-oglas-9743234
 
Probaj kod profesionalnih vatrogasaca, oni imaju velike ultrazvučne kade za čišćenje vatrogasnih maski. Ako ti budu nešto srali za tekućinu, skupo, ovo-ono, reci neka ispuste tekućinu pa neka ju vrate nazad i da ćeš ti staviti svoju ..... uzmi litru čarlija (ili nekog drugog tekućeg detergenta za suđe), 10 l obične vode, pomiješaj, zagrij tekućinu na cca 80C (kada počne tekućina lagano isparavati) i stavi čeljust unutra samo pazi da ne dira niti jedan dio kade, mora visiti na žici, špagi ili tako nečem. 10 minuta i amen.
 
Pa može tako i u lonac, šta će se zajebavat s vatrogascima?

Osim ako nisi mislija na nešto drugo? :misli:


8aed2f55_firemen_t607.jpg


:mrgreen:
 
Shepa said:
Pa može tako i u lonac, šta će se zajebavat s vatrogascima?

Osim ako nisi mislija na nešto drugo? :misli:

:mrgreen:

Da, zaboravio sam reći jer sam mislio da je logično .... treba uključiti ultrazvuk i neka radi 10 min. :mrgreen:

Dakle, ultrazvuk u tekućini stvara sistem kavitacije i mikro mjehurići trče, lete tamo-vamo, ulaze i izlaze do najmanjih rupa i rupica  ....  odmašćuju i fizički odstranjuju i najsitniju nečistoću iz najnedostupnijih točaka nekog predmeta.
Za to odmašćivanje treba čarli.
 
ovi čiste nešto drugo..
i treba više od duplog diska za zaustavit iste :mrgreen: