Član foruma udario drugo vozilo i pobjegao

navigator77

Active member
May 8, 2020
155
73
28
Zagreb
Danas na Heinzlovoj u ZG se ovaj pametnjaković zabio u stražnji kraj vozila pri čemu nije htio potpisati izvješće o nezgodi i pričekati policiju već je samo navukao kacigu i zapalio dalje ostavivši vlasnicu vozila samu da se snalazi. Vjerujem da nitko na ovom forumu nije posebno ponosan kad takvi likovi ponosno stave naljepnice foruma na motor. Ovom prilikom mu šaljem pozdrave i nadam se da će ti prisjesti kad ti dođe riješenje od policije i suda.

Attachments

• AC598916-3679-4F4C-91E6-E7C0893CE8FF.jpeg
    AC598916-3679-4F4C-91E6-E7C0893CE8FF.jpeg
    127 KB · Views: 769
  • Haha
Reactions: MOONSHIELD

navigator77

Active member
May 8, 2020
155
73
28
Zagreb
Dost dobro... baš me zanima hoće li ostaviti post u ovoj temi...
Drago mi je da su ga slikali na vrijeme kad je takav frajer pa nek se jebe sada. Valjda ima svoje razloge zašto nije htio čekat policiju ali mogao je barem ostaviti podatke i ponijet se kao gospodin.

Doc Luka

Member
Jun 8, 2005
614
1
18
Jarun, ZAGREB
Hvala svim idiotima koji se brinu da je netko pobjegao ili ne. Bio je sudar razmijenili smo podatke i ja sam morao u bolnicu.

svima koji se previše brinu nek se zapitaju kako znam da je muž došao kasnije da mu je ime Igor Stažić da vozi bijeli C 3 aircross. Ostalo će riješavati uviđaj i policija

• Like
Reactions: StickyFingers

Srki

Well-known member
Dec 1, 2002
7,031
1,459
113
Hvala svim idiotima koji se brinu da je netko pobjegao ili ne. Bio je sudar razmijenili smo podatke i ja sam morao u bolnicu.

svima koji se previše brinu nek se zapitaju kako znam da je muž došao kasnije da mu je ime Igor Stažić da vozi bijeli C 3 aircross. Ostalo će riješavati uviđaj i policija

jesi ju usput pregledal?😂

Srki

StickyFingers

Well-known member
Oct 15, 2019
1,199
670
113
Zagreb

U tom slučaju nemam šta drugo reći nego da smo bili pogrešno informirani...

Kawah

Well-known member
Jun 17, 2016
1,607
258
83
SimTam
Nesreće se skoro uvijek dogode nekom drugom ,samo meni ne..... .Skoro uvijek tamo negdje .Ja vozim vjerovatno bolje i sigurnije od drugih.Ja reagiram pravovremeno i obzirno se odnosim prema drugim sudionicima u prometu 😁 😁 😁 Ma ja sam Superman.Pljuvanje? Ma ide to nama ,ide :cool: :cool:

navigator77

Active member
May 8, 2020
155
73
28
Zagreb
Nesreće se skoro uvijek dogode nekom drugom ,samo meni ne..... .Skoro uvijek tamo negdje .Ja vozim vjerovatno bolje i sigurnije od drugih.Ja reagiram pravovremeno i obzirno se odnosim prema drugim sudionicima u prometu 😁 😁 😁 Ma ja sam Superman.Pljuvanje? Ma ide to nama ,ide :cool: :cool:
Jedno je izazvati prometnu nezgodu a drugo je odbiti preuzeti odgovornost i odbiti potpisati EU izvješće ili pričekati policiju ukoliko postoje različita viđenja događaja. Ovdje govorimo o moralu za koji neki na ovom forumu nisu očigledno čuli.

Igor Stazic

New member
Aug 25, 2020
9
6
3

Bravo doktore! Zbrisali ste na spomen policije! Zasto? Test na alkohol i droge moja je supruga obavila kod policijskog uvidjaja gdje vas nije bilo. Doktore Domljan, dajte nam adresu i obavite i vi svoju gradansku duznost. Niste Vi trebali razgovarati s mojom suprugom, a ni samnom. Trebali ste samo ispuniti europsko izvjesce i pricekati policiju.
Naprosto za ne povjerovati da se bavite humanim lijecnickim pozivima. Nadam se da Vasi pacijenti nisu imali slucnih iskustva s vasim bahatim ponasanjem

• Like
Reactions: dr.o

Doc Luka

Member
Jun 8, 2005
614
1
18
Jarun, ZAGREB
pa to i ja kažem ako je tko nastradao to sam ja pao sam i natukao potkojenicu i šaku

a ne kad odem da zovu policiju i plaču da žena nemože ići na posao s takvim autom, nek joj da svoj onda.

EnduroLab

Well-known member
Jan 5, 2016
3,349
409
83
ZG
Neš ti drame. Tragedija, patnja i stradanje.
Mene vise brine da nam u sustavi rade lijecnici s lajbekima. Hm...lijecnici s lajbekima...jel to ko oni doktori s crvenim nosevima? Valjda nam cijenjeni lijecnik ne radi u problematicnoj kb sestre milosrdnice sa moliteljima na plocniku....

:)

• Like
Reactions: dovla

Doc Luka

Member
Jun 8, 2005
614
1
18
Jarun, ZAGREB
Neš ti drame. Tragedija, patnja i stradanje.
Mene vise brine da nam u sustavi rade lijecnici s lajbekima. Hm...lijecnici s lajbekima...jel to ko oni doktori s crvenim nosevima? Valjda nam cijenjeni lijecnik ne radi u problematicnoj kb sestre milosrdnice sa moliteljima na plocniku....

:)
Ne ne radim i fala bogu takve kao ti ne trebam gledat