Član foruma udario drugo vozilo i pobjegao

jedimaster

Active member
Apr 11, 2007
4,698
3
38
53
Kod Mosta Slobode
Prije nekih 5-6 godina odemo na enduro u Bjelovar i nakon vožnje svi čoporativno na pranje motora. Peremo i dolazi auto, crni, guma, felga... Cayene ili Tuareg... a na zadnjoj šajbi ogromna naljepnica motori.hr. Auto staje, izlazi cigo od kojih 65 godina, dva broja preveliko odijelo, neizostavni šešir, iza njega žena u onim njihovim dugačkim haljinama, marama na glavi i jedno pet puta teža od njega. Scena iz filma Dom za vješanje, autentični likovi. Ja u šoku, od tad na svaki auto stavljam naljepnicu, ostavit ću koju i za wannabe duhovitog zaprua. :mrgreen:
Ne kužim poveznicu tvog šoka i stavljanja naljepnice. Želiš biti cigo, kaj? :mrgreen:

mate

Administrator
May 22, 2002
1,023
308
83
Paaa.... kad vidiš stav ovog lika, nije ni to isključeno. Baš prava stara ciganska iskusnjara.:)

Šok je bio iznenađenje, rekao bih pozitivno, čak i vrlo smiješno što dokazuje i reakcija 10-15 ljudi oko mene u slučaju da sam i ja, neznajući, cijepljen protiv duhovitosti poput ovog gore žicara naljki.:mrgreen:

jedimaster

Active member
Apr 11, 2007
4,698
3
38
53
Kod Mosta Slobode
Paaa.... kad vidiš stav ovog lika, nije ni to isključeno. Baš prava stara ciganska iskusnjara.:)

Šok je bio iznenađenje, rekao bih pozitivno, čak i vrlo smiješno što dokazuje i reakcija 10-15 ljudi oko mene u slučaju da sam i ja, neznajući, cijepljen protiv duhovitosti poput ovog gore žicara naljki.:mrgreen:
Čekaj, kaj ti nisi imao onaj Mercedes SL 500 Coupe (cigo edišn)? :mrgreen:

mate

Administrator
May 22, 2002
1,023
308
83
Sjetio sam se toga, pa mi je jasnije zašto te taj cigo fascinirao. Imaš ti 'ono' nekaj ciganjsko u sebi :mrgreen:
Osim onog kako se nekad govorilo "ko cigan godim, ko gospodin plaćam", iliti u prevodu volim se ciganiti za cijenu, mislim da nemam. :mrgreen:

alpine

Active member
Oct 5, 2009
2,748
23
38
unde
sjeba si temu, mate.. taman je lipo krenulo..

alpine

Active member
Oct 5, 2009
2,748
23
38
unde
Reka bi da je doktor ipak za na galge a ovome sta ga je slika triba javno bacit mobitel u savu... Bez ronilaca