club 125

NUCLEO

New member
ja i moj prijatelj volimo provodit slobodno vrijeme na motorima, on vozi yamahu tzr50 dok ja xt125x, inače smo iz varaždina pa ako je ko iz naše okolice a nema šta za raditi u nedjelju može nam se pridružiti ako želi. Mislili smo napraviti rutu do križevca pa kroz novi marof opet do vž-a ili čk-a... pa ak se kome da nek nam se pridruži...
 
Napisite neki putopis kad se vratite, samo da tema ne predje na drugu stranu dotad :mrgreen:
 
NUCLEO said:
ja i moj prijatelj volimo provodit slobodno vrijeme na motorima, on vozi yamahu tzr50 dok ja xt125x, inače smo iz varaždina pa ako je ko iz naše okolice a nema šta za raditi u nedjelju može nam se pridružiti ako želi. Mislili smo napraviti rutu do križevca pa kroz novi marof opet do vž-a ili čk-a... pa ak se kome da nek nam se pridruži...


http://125cc.forumsplace.com/

Forum gdje su većinom ljudi koji voze 50-125 kubika!!
Ima dosta ljudi iz vž pa se regaj, pa se dogovorite za putovanje , što više to bolje!!!
Reci mi da ti frend možda ne živi blizu raskrižja kod pruge?
Tamo gdje je neka birtija, jer sam tamo viđo tzr 50
 
BLADERIDER said:
Reci mi da ti frend možda ne živi blizu raskrižja kod pruge?
Tamo gdje je neka birtija, jer sam tamo viđo tzr 50
ne diraj mi raskrizje kod pruge, tam sam ja doma. to si mozda mene na pocketbiku videl, a ne TZR
 
speed attack said:
BLADERIDER said:
Reci mi da ti frend možda ne živi blizu raskrižja kod pruge?
Tamo gdje je neka birtija, jer sam tamo viđo tzr 50
ne diraj mi raskrizje kod pruge, tam sam ja doma. to si mozda mene na pocketbiku videl, a ne TZR

Nemoj me zaje...? :D
Tamo gdje sad grade neku zgradu i birtija je?
Pa ja sam dvije minute od tamo :D
E da sam znao da si tako blizu kad smo imali još prije onu raspravu ti i ja na forumu vidio bi ti svog boga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vidio bi kak sam ja brz, kad trćim!!!!1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Pa on je inče iz čk-a, ali tam nam je škola blizu pa si vjerovatno zato videl