Club House i slično sa BESPLATNIM prenoćištem

Djoni_

Member
Gledam sve postove i sve je OK ali mi smeta što ne postoji na jednom mjestu popis svih mjesta gdje bajkeri mogu besplatno prenoćiti jednu noć. Navedeno je u različitim postovima. Predlažem da svatko tko ima saznanje o takvom mjestu, Club House, Kamp i slično, napiše to u nastavku ovog posta tako da se objedini popis na jednom mjestu. Molio bih sve dobre volje da slijede pravilo objave:
1. Država
2. Mjesto (grad)
3. Adresa
4. Ostali podaci kao broj telefona/mobitela GPS koordinate, kome se obratiti i slično
5. Napisati da li si bio osobno ili si samo čuo od nekoga, ako si bio osobno dojam

Zahvalan svima ako ovo krene kako je zamišljeno  (y)
 
Nitko ili rijetko tko će ti nudit na internetu klubhaus za noćenje  :wink:
Klubovi imaju frendovske klubove, koji opet imaju drugi krug frendovskih klubova....uvjek netko ima nekog svog...
...spavao sam u hrpu klubhauseva i u svom ugostio hrpu motorista, ali nikad do infa i veza nisam došao na netu  :starac:

...za ovo šta vi tražite postoji fora na adv forumu...uz uvjet da i sam nudiš prostor za noćenje
 
poco loco said:
Nitko ili rijetko tko će ti nudit na internetu klubhaus za noćenje  :wink:
Klubovi imaju frendovske klubove, koji opet imaju drugi krug frendovskih klubova....uvjek netko ima nekog svog...
...spavao sam u hrpu klubhauseva i u svom ugostio hrpu motorista, ali nikad do infa i veza nisam došao na netu  :starac:

...za ovo šta vi tražite postoji fora na adv forumu...uz uvjet da i sam nudiš prostor za noćenje

I ja sam prespavao u par Club House prijateljskih klubova (prijateljski klubovi MK kojem pripadam) i to ne računam. Pročitao sam ovdje na nekoliko mjesta da neki klubovi u HR nude razne pomoći od one na cesti do prenoćišta ideja je bila da se sve to napiše na jednom postu kako bi se moglo pratiti bez problema. Postoji i ponuda besplatnog smještaja na Horizons Unlimited, koristio sam je jedan put, samo tu nema nikakvih uvjeta izuzev da si prijavljen na horizons i unaprijed se najaviš za mjesto.

Znači sve što je o mogućem besplatnom smještaju i pomoći na cesti da se posta na jednom mjestu je ideja ovog posta.
 
ako negdje planiras ici lijepo se javis tamo domacem klubu i pitas. puno klubova ima neku vrstu smjestaja..bar za prespavat. ali nisu oni u poslu s najmom apartmana nego moto klubovi
 
Daemona said:
ako negdje planiras ici lijepo se javis tamo domacem klubu i pitas. puno klubova ima neku vrstu smjestaja..bar za prespavat. ali nisu oni u poslu s najmom apartmana nego moto klubovi

Sve to stoji curo draga ali molim te pročitaj malo bolje početak posta  :mrgreen:

Osobno imam više mjesta i kontakta sa klubovima u raznim krajevima HR, član sam kluba koji ima nekoliko prijateljskih klubova ali ideja posta je druga. Znači drugim riječima:
Ako se nađeš negdje u gabuli, normalno nisi to planirao, kome bi se mogao obratiti za pomoć i prenoćište. Budući da se ovdje već pisalo o nekim frendly klubovima i mjestima prijedlog je samo da se ta mjesta navedu u jednom postu.
 
Ima na stranicama Karavane za život; BIKER HELP CALL-popis ljudi i klubova u cijeloj hr a i šire koji mogu pomoći u takvim sizuacijama  (y)
 
Djoni_ said:
Osobno imam više mjesta i kontakta sa klubovima u raznim krajevima HR, član sam kluba koji ima nekoliko prijateljskih klubova

pa ovo ti je odlična prilika da na internetu napišeš koji su to klubovi i da se kod njih može doći besplatno prespavati ...  (y)

pa se možda ljudi povedu tvojim primjerom .. ;)