CODE Party

Y2K-YZF-R1

New member
nije klasicni motosusret ali kolega iz Auto Kluba CarOverDosE me zamolio da poziv uputim SVIM ljubiteljima oktana, a mi motoristi smo po tome najjaci  :D uglavnom, sluzbeni poziv i tekst;

flyer2ht2.jpg


Pozivamo sve ljubitelje dobrih automobila, od street style, preko off road do rally automobila da nam se pridruže 08.09.2007. na zagrebačkom jezeru Jarun na velikom partyu.Izbjegavajući klišeje došli smo na ideju da napravimo event gdje bi okupili sve (ili večinu) cestovnih oktanskih prometala tako da očekujemo i bajkere, drift automobile, off road team i slično.

Kao što ste imali prilike pročitati na flayeru, koji ujedno možete isprintati jer se isključivo sa flyerom može ući na party, bit če i cuge po popularnim cijenama, a bit če i klope.Dolazak su potvrdili i kolege iz dB teama Zagreb.Očekujemo i dolazak gosta iznenađenja. Sponzori, a njihove logotipove možete vidjeti u desnom donjem uglu flyera, če cijeli event popratiti, od degustacija, do tombola, nagradnih igara i slično..Naravno, sa svojim atraktivnim hostesama.

Program če biti šarolik pa iz istog izdvajamo, naravno sudačko ocjenjivanje u street stylingu, a bit če tu i  ispit spretnosti; skidanje kotača za djevojke, ispit muškosti; guranje automobila na 42m i slično, bit če tu još i mjerenje glasnoće auspuha u dB...itd.

Prijave za natjecanje u stylingu možete poslati na te u e-mailu OBAVEZNO navesti Vaše puno ime i prezime, te model i tip automobila koji prijavljujete i registarsku oznaku.

Lokaciju i pozivnicu možete vidjeti na ovom
LINKU.

Vidimo se!





i za kraj, jedna molba, u planu je da bude izlozeno nekoliko motocikala u ogradenom prostoru naravno ako vrijeme dopusti, pa bi molio ako ima zainteresiranih da bas njihov motor provede par sati tamo da mi se jave na p.m. naravno po izlozenim vozilima nema pipanja, jahanja i slicnog, imat ce svoju hostesu i redara. hvala!
 
jako interesantno! napokon nešto novo! po ovome šta vidim mogli bi napokon mladići doć na red pokazati svoje pile i malo ganjati curice.

BRAVO!!!

osjećam se ponovo mlad!

napokon neko misli i na prave zabave koje nisu u izlizanim klišeima, nadam se da će i gosti bit van klišea po oblačenju i po ponašanju

malo RAVE muzike koja se savršeno slaže s R-motociklima i novom generacijom buntovnika na cesti!

još ako bude pucanja, paljenja guma, crtanja krugova, stunta ispijanja alkohola na najnemogućije načine moglo bi biti STRAŠNO!!!!!!
 
RIŠPEKT :lolcry:
 
KEEPCROATIAFREE1 said:
jako interesantno! napokon nešto novo! po ovome šta vidim mogli bi napokon mladići doć na red pokazati svoje pile i malo ganjati curice.

BRAVO!!!

osjećam se ponovo mlad!

napokon neko misli i na prave zabave koje nisu u izlizanim klišeima, nadam se da će i gosti bit van klišea po oblačenju i po ponašanju

malo RAVE muzike koja se savršeno slaže s R-motociklima i novom generacijom buntovnika na cesti!

još ako bude pucanja, paljenja guma, crtanja krugova, stunta ispijanja alkohola na najnemogućije načine moglo bi biti STRAŠNO!!!!!!

:rofl:

Ja neću biti niva generacija buntovnika na cesti :no:
 
Orin said:
:rofl:

Ja neću biti niva generacija buntovnika na cesti :no:

ni ja isto,al ako pokušavate to bit, onda bar probajte sa skuterima  pa da bar budete nova generacija :jesus:
 
A kako bi usli na Jarun sa motorima?

Mozda pise na flajeru samo sto ja ne vidim slike uploadane na imageshack
 
isto kako se vozim s nereganim motorom - ilegalno  :mrgreen: ili pametnije, s autom, posto je zahladilo uzasno....