Crash bar za KLE-a

noname pu

New member
Ako imate neka iskustva gdje se može nabaviti crash bar za KLE - a i koliko dođe.Može i varijanta home-made i po mogućnosti ako ko ima kakvu sliku ili link ili šta slično.
 
nazovi cisto informativno KMS u KA, vidio sam da ih oni stavljaju
 
Dirty said:
Ima ga sigurno u Louisu

ima ima. a ako u hr ne nades nista javi pa cemo iz louisa dofurat jednog. nebu prvi. :mrgreen:
 
Evo ja se bas razbio s KLEom u ponedjeljak (klasično oduzimanje prednosti :evil: ). Motor je klizio na onoj maloj gljivi volana, malo po rubu maske a večinu tereta podnio je kofer :cool:
Po oklopu ni ogrebotine, cini mi se da sam imao crashbar da mi niš ne bi pomoglo :misli:
 
Nightbird said:
Evo ja se bas razbio s KLEom u ponedjeljak (klasično oduzimanje prednosti :evil: ). Motor je klizio na onoj maloj gljivi volana, malo po rubu maske a večinu tereta podnio je kofer :cool:
Po oklopu ni ogrebotine, cini mi se da sam imao crashbar da mi niš ne bi pomoglo :misli:
al si imo kofer
 
speed attack said:
Nightbird said:
Evo ja se bas razbio s KLEom u ponedjeljak (klasično oduzimanje prednosti :evil: ). Motor je klizio na onoj maloj gljivi volana, malo po rubu maske a večinu tereta podnio je kofer :cool:
Po oklopu ni ogrebotine, cini mi se da sam imao crashbar da mi niš ne bi pomoglo :misli:
al si imo kofer

da, da nisam imao kofer, bez crashbara otišla bi cijela strana
 
:roll: Dobro je imati engine iliti crash-bar.Košta mrvicu preko 100 EUR-a,u KMS-u,naravno... :wink:
 
Mislim da je cijena u Louisu 130€. Evo ti far sličica pa kemijaj. Ja sam osobno napravio sam nosače za kofer za duplo manje novaca, ali ako ih imaš viška pravac dučan.

 
Depp said:
:roll: Dobro je imati engine iliti crash-bar.Košta mrvicu preko 100 EUR-a,u KMS-u,naravno... :wink:

Pitao sam u KMS-u , rekli su da se više ne proizvode originali ali sa će probati nabaviti nešto po licenci.
U svakom slučaju hvala na odgovorima , pogotovo na slikama .
Šta se tiče oduzimanja prednosti i klizanja po boku to je i meni priuštio jedan Njemac prije tri tjedna , zato se i raspitujem za crash-bar jer se bojim da mi takvi padovi ne bi prešli u naviku , pogotovo preko sezone u Puli kada nahrle stranci koji kada prijeđu granicu zaborave sve prometne propise .
A da kofer zaštiti t je istina . Da ga nije bilo bilo bi svega , ovako je podnošljivo .
I još jedno pitanje na kraju - svi spominjete tog Louisa , a ja nemam pojma tko je to pa ako nije problem neki kontakt - mail ili tel ili adresa .

Pozdrav
 
www.louis.de
malo potrazi na stranici

ak treba pomoc javi se.
 
Mozes priko streetfightera(Split) narucit iz njemacke,oko 100,00eura,ja san ga stavija i spasija me je,prosle godine 3h prije nego sta smo tribali ic na parti Fjake, izletilo auto i oduzelo prednost,udria san desnin bokon i ostala friza na baru i skrivija glavnu osovinu nosaca motora
:cool: :cool:
 
TNT said:
Mislim da je cijena u Louisu 130€. Evo ti far sličica pa kemijaj. Ja sam osobno napravio sam nosače za kofer za duplo manje novaca, ali ako ih imaš viška pravac dučan.

kufer ti je inace 60,00eura i dobijes nosac od shada
 
mrva-m said:
TNT said:
Mislim da je cijena u Louisu 130€. Evo ti far sličica pa kemijaj. Ja sam osobno napravio sam nosače za kofer za duplo manje novaca, ali ako ih imaš viška pravac dučan.

kufer ti je inace 60,00eura i dobijes nosac od shada

Ovisi o tome čiji je kofer i koje je zapremine. Ja sam konkretno radio nosače za bočne kofere. Stavio sam dosta sličica sa mjerama pa tko voli nek izvoli potražiti. Eventualne nejasnoće mogu i na PP.