CRF 250L

Evo još jedna igračka u prirodnom okruženju.



a2822e3e2ef1323472d3c7529a21f310.jpg
a0f852548f2fa393f4f5fe32b3594bc4.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
BreakM said:
Odličan motor, lijepe slike  (y)

Motor nije moj, frend uzea i kaze ajde provozaj ga.
Iznenadia me koliko je interesantniji po nekom trailu, makadamu.

Tu nema tolikog osjecaja manjka snage( koji se osjeti po cesti), sve u svemu zabavan, odlican motor [emoji106]

Za vikend definitivno ide veći đir, pa se mogu slike očekivati [emoji2]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta si sa njim radija kad si ovako satra gumu? :misli: :shock:
 
Ivanos46 said:
palio je gumu,ima da ga frend ubije. :mrgreen::LOL:
Hahahaha, nema paljenja guma. [emoji23][emoji23]
E da je moci staviti nekoliko videa iz voznje, bilo bi interesantno, ovako samo slike, malo brdo, malo makadam, malo kroz polje.


86ec509a0477a7bccb710bad60e49572.jpg
5f7c8d8bc617f44e6d227f07454634ff.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zaigrao si se s tom gumom 100% meni je trajala 10 000km i ni tad se nije ovako raspadala samo se potrošila ravnomjerno. (preko pola km makadam)

Video stavi na yt, pa link ovdje, kameru si koristio vidim.

btw, slika ispod masakrirane gume je najs  (y)
 
BreakM said:
Zaigrao si se s tom gumom 100% meni je trajala 10 000km i ni tad se nije ovako raspadala samo se potrošila ravnomjerno.

Video stavi na yt, pa link ovdje, kameru si koristio vidim.

Vlasnik motora se vozi kroz brdo, kamenjar, makadam, i kod nas u Dalmaciji po kršu se brzo skida guma.

Nisam jutjuber, a snimano je sa go pro hero 6. Mozda jednom i stavim...
 
leCo said:
Vlasnik motora se vozi kroz brdo, kamenjar, makadam, i kod nas u Dalmaciji po kršu se brzo skida guma.

Nisam jutjuber, a snimano je sa go pro hero 6. Mozda jednom

Ima i vimeo, ili google drive. A i na yt "unlisted" videi, ali dobro.. bitno je da si se zabavio i da se voze CRF-ovi  (y)
 
BreakM said:
Ima i vimeo, ili google drive. A i na yt "unlisted" videi, ali dobro.. bitno je da si se zabavio i da se voze CRF-ovi  (y)

Izbor za sljedecu gumu? Preporuke?
Ovim tempom ova nece dugo trajati hahaha
 
Ako vlasnik hoće "istu" takvu, ja sam stavio Bridgestone TW302, neki stavljaju anakee wild, neki MT21 (bolje za teren). Drugog izbora boljih guma ni nema za tu dimenziju.. Ja ću iduće godine vjerojatno naprijed TKC80 ili TW301 a straga tam na jesen opet TW302. Stavio bi definitivno MT21 prednju da je ima u toj dimenziji.. al jbg..
 
BreakM said:
Ako vlasnik hoće "istu" takvu, ja sam stavio Bridgestone TW302, neki stavljaju anakee wild, neki MT21 (bolje za teren). Drugog izbora boljih guma ni nema za tu dimenziju.. Ja ću iduće godine vjerojatno naprijed TKC80 ili TW301 a straga tam na jesen opet TW302. Stavio bi definitivno MT21 prednju da je ima u toj dimenziji.. al jbg..

Sad mi jos jeftino dobrog krosera nabavi, da ne moram trejsera prodavati i sve si rijesia  :misli: :LOL:
 
BreakM said:
Ako vlasnik hoće "istu" takvu, ja sam stavio Bridgestone TW302, neki stavljaju anakee wild, neki MT21 (bolje za teren). Drugog izbora boljih guma ni nema za tu dimenziju.. Ja ću iduće godine vjerojatno naprijed TKC80 ili TW301 a straga tam na jesen opet TW302. Stavio bi definitivno MT21 prednju da je ima u toj dimenziji.. al jbg..

pirelli je testirao i dao dozvolu za upotrebu mt21 u dimenziji 90/90 21 na crf 250 l.

https://www.mopedreifen.at/download/freigabe/16168ME03-2017.pdf
 
Sredju said:
pirelli je testirao i dao dozvolu za upotrebu mt21 u dimenziji 90/90 21 na crf 250 l.

https://www.mopedreifen.at/download/freigabe/16168ME03-2017.pdf

Na regi ove godine sam pitao na tehničkom za 80/100-21 što je u 2-3mm ista dimenzija kao 3.00-21, rekli su da nema veze što je isto, nego što u prometnoj piše 3.00-21 i svaka druga dimenzija se atestira..

Misliš da im je dosta pokazat na tehničkom taj dokument pa da upišu 90/90-21 bez atesta?
 
BreakM said:
Ako vlasnik hoće "istu" takvu, ja sam stavio Bridgestone TW302, neki stavljaju anakee wild, neki MT21 (bolje za teren). Drugog izbora boljih guma ni nema za tu dimenziju.. Ja ću iduće godine vjerojatno naprijed TKC80 ili TW301 a straga tam na jesen opet TW302. Stavio bi definitivno MT21 prednju da je ima u toj dimenziji.. al jbg..

Imaš MT21 i u dim. 80/90-21, to ti sasvim odgovara.

BreakM said:
Na regi ove godine sam pitao na tehničkom za 80/100-21 što je u 2-3mm ista dimenzija kao 3.00-21, rekli su da nema veze što je isto, nego što u prometnoj piše 3.00-21 i svaka druga dimenzija se atestira..

Nije ti dobro rekao, imaju mogućnost upisati dodatnu dimenziju za takav slučaj.
 
Moraš od Honde dobit papir a to je nemoguče, tako su meni rekli na tehničkom.
 
Poneses pirellijem dokument.vjerovatno ti ga matko moze izdati na hrvatskom, sa njim u postaju za tehnicke i neka ti dopisu dimenzije.
3.0 od mt21 je isto dobila dozvolu nakon homologizacije

U dokumentu pise da je svaki drugi atest nepotreban, u njemackoj, cak ni dimenziju ne treba upisati, niti je obavezno nositi dokument o homologizaciji, samo u slucaju da si hoces ustedjeti trenutne nevolje s policijom.
Smjesno, ali istinito.

Edit, pogresno sam napisao, nije mt21 u 3.00 vec Metzeler Enduro 1 front.