CRF 250L

Evo ak kog zanima to gledat, još jedan video sam složio jer eto padala je kiša jučer cijeli dan :(

"skok" na 1:35 mi je uživo djelovao puno veći, ima par zanimljivosti po videu pa sam odlučio ne izbrisat tu karticu, čišćenje puta, domaće životinje, pokušaj jednog puta prvi put pješke pa motorom, potok, zakopavanje na makadamskom usponu i tak.. svakako jedna baš gušt vožnja pa sam ju arhivirao

Znači, gume dobro grizu po blatu i svemu?:unsure:
 
Znači, gume dobro grizu po blatu i svemu?:unsure:

Ma, bolje su od vozača svakako :mrgreen:

Dobar ti je ovaj vjetrobran/vizir, dobar način montaže.. To mi je u popisu modifikacija (stavljat samo za duže vožnje) ali nikako da krenem radit nešto po tom popisu.. s jedne strane novi mekši gripovi, alu štitnici ruku, led svjetlo stražnje, 12V utičnica.. s druge seat concepts i wilbers/yss/hyperpro 🤣
 
Ma, bolje su od vozača svakako :mrgreen:

Dobar ti je ovaj vjetrobran/vizir, dobar način montaže.. To mi je u popisu modifikacija (stavljat samo za duže vožnje) ali nikako da krenem radit nešto po tom popisu.. s jedne strane novi mekši gripovi, alu štitnici ruku, led svjetlo stražnje, 12V utičnica.. s druge seat concepts i wilbers/yss/hyperpro 🤣
Iman utičnicu, vidi se desno od rezervoara,
Vjetrobran je od Yamahe ST 1200 prvi model, monteža ili demontaža 1,5 min.
 
  • Like
Reactions: BreakM
Branko ja san uzea kod ovih, imaju na lageru šalju hp ekspresom, plaćanje pouzećem


Jel ovo 129kn komad, znaci 2 komada 260kn+29kn postarine=radije pricekat kineza da posalje I ustedim 200kn
 
Jel ovo 129kn komad, znaci 2 komada 260kn+29kn postarine=radije pricekat kineza da posalje I ustedim 200kn

Neznan Branko ali mislim da je Zog platila 120 kn kom?

Ja u Kineza više ništa ne uzimam, paket ili ne dođe ili dođe za 2-3 miseca, plus šta će se sad sve carinit...
 
Neznan Branko ali mislim da je Zog platila 120 kn kom?

Ja u Kineza više ništa ne uzimam, paket ili ne dođe ili dođe za 2-3 miseca, plus šta će se sad sve carinit...

Nevirujem, mislim da je oba platija 120kn
 
Neznan Branko ali mislim da je Zog platila 120 kn kom?

Ja u Kineza više ništa ne uzimam, paket ili ne dođe ili dođe za 2-3 miseca, plus šta će se sad sve carinit...
Komplet 120 kn, znači oba a i jeftiniji i skuplji su iz Kine.
 
Dobra je stvar šta mogu originalne retrovizore skratit na potrebnu dužinu, narezat i montirat na zglob ovih novih.
 
2021 modeli prvi teaseri sa nekih japanskih stranica - ako nije zrcaljeno vidi se drugi kiler, spominje se twin spak i više snage, novi lakši frame, novi display, LED rasvjeta itd.. Zog, mijenjamo ovaj put? :mrgreen:

1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg
 
Nije zrcaljeno sve drugo je na pravoj strani, znači ili promjena strane kilera ili su 2, tank izgleda veći kod oba modela. Frame je drugačiji, ispred kilera tanji nego prije, subframe se šarafio sada je zavaren, vilice straga izgledaju drugačije.. izgleda hrpa sitnih promjena i vjerojatno jedna veća u vidu motora ako je twin spark. U videu se vidi kvalitetnije. I riješen problem 3.00-21 prednje dimenzije, sada je kako se vidi ispod, 80/100-21, bolje bi bilo 90/90...

 
Last edited:
Zasto je bolje 90/90/21 od 80/100/21 i koja je razlika?
 
Neka ove nove, tek san priša 24000, kad bude 50000 onda bi se moglo minjat.:cool:
 
  • Like
Reactions: BreakM