Crne točke Hrvatska

Bah,kolko sam se puta spustao dole iz Delnica,a i prema Crikvenici,di su ti zavoji,a najbolja voznja je kad iz N.Vinod.krenem desno uzbrdo,izbijem preko Mrkoplja u Delnice gore...preporuka svaka,samo malo pripaziti,znaju oni tegljaci sto voze trupce naletit...
Siguran si :unsure:
 
  • Haha
Reactions: Modesty40
koliko malo tu prođe, puno se tu strada, nekoliko je prošle godine a to je strašno, lisice su opasne meni su dvije izletile zato nije dobro voziti u sumrak., jedna je bila mlada lisica koje je počela prelaziti cestu, pa se vratila, opet krene pa se vrati i bila mi je doslovno pod kotačomni nekako se izvuće, srećom sam na vrijeme kočio, postoje još opasnosti ako idete prema korenici tj. preko ljubova postoji opasnost od naleta konja, jutros je jedan vozač sa autom ubio konja, zato pazite i pazite kad se skidate sa autoputa isto zna biti konja u blizini gospića na svim izlazima...
Najgore je kad naletis na konja, nadobudnog krštenog konja...
 
  • Like
Reactions: Grom90
https://goo.gl/maps/GJCuxyjd4mawrhLb6

Ovaj zavoj nema koga nije zajeba. Kad smo se prvi put popeli u Gospić na ručak na povratku smo svi ispali u njemu, neki više neki manje, ali fora je u tome da nas je bilo 5 i da je svatko svoj ritam vozio, nije bila kolona. Još smišnija stvar je da je najsporiji izletio skroz na ovo proširenje šljunčano :LOL:
Da je bio kamion iz suprotnog smjera ne bi bilo smišno, ovako se gorko nasmiješ i zapamtiš zavoj
Nije ovaj al znam na koji mislis. Lani su napokon stavili oznaku na njega . Problem je sto.mislis da ne moze vise zavit a on jos preklopi zavoj u lakat skoro. I sam sam skoro par puta odletio a pripremim se za njega . Nemos ga zapamtit puno ih je. Sad je oznacen pa je ok.
 
https://goo.gl/maps/GJCuxyjd4mawrhLb6

Ovaj zavoj nema koga nije zajeba. Kad smo se prvi put popeli u Gospić na ručak na povratku smo svi ispali u njemu, neki više neki manje, ali fora je u tome da nas je bilo 5 i da je svatko svoj ritam vozio, nije bila kolona. Još smišnija stvar je da je najsporiji izletio skroz na ovo proširenje šljunčano :LOL:
Da je bio kamion iz suprotnog smjera ne bi bilo smišno, ovako se gorko nasmiješ i zapamtiš zavoj
Kad idete sa B Oštarija prema Gospiću isto pripazite ima jedan zavoj među prvih 10 isto je zajeban, dva zavoja ispod je uvijek vjenac i svijeća jer je i tu jedan sa motorom stradao, osjetio sam da tu motor baš ne leži najbolje i to pri manjim brzinama vozio sam bliže srednjoj bijeloj crti.....
 
  • Like
Reactions: LemmyZD
Nije ovaj al znam na koji mislis. Lani su napokon stavili oznaku na njega . Problem je sto.mislis da ne moze vise zavit a on jos preklopi zavoj u lakat skoro. I sam sam skoro par puta odletio a pripremim se za njega . Nemos ga zapamtit puno ih je. Sad je oznacen pa je ok.
100% je taj
 
Ja vozim polako tu i zaista se osjeti nisu to nikake brzine čak tu ispod 50 sam išao i osjetio. Danas sam vozio magistralom sa ekipom ali biciklima i iznenadio se koliko motora ima od Karlobaga do Starigrada ZD, ST, RI samo prolaze, lijepo vrijeme, a ja se probudim u najhladnijem gradu jutros u Hrvatskoj :(