Crni petak

:misli: stvarno se ne sjećam kad sam nešto kod nas kupio na crni petak  :shock:


...i ovako mi teško naći što želim ili veličinu  :LOL:
 
:mrgreen:
 

Attachments

  • 3F95A2C3-CDC3-4055-BF14-98DEAC342FAD.jpeg
    3F95A2C3-CDC3-4055-BF14-98DEAC342FAD.jpeg
    91.2 KB · Views: 220
Ima i Louis popuste od cca 25 - 50%, i vouchere 20EUR za kupnju >= 99EUR i voucher od 50EUR za kupnju >= 249EUR
 
Fc moto samo 15%. Jebeš ih sa tih 15, blažena Amerika i njihovi jebački popusti. Toliko dobri da se pomlate.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

 
U vrijeme popusta i akcija ne kupujem.
Naucio sam da se kupuje nepotrebno jer je jeftinije.
Kupujem kad mi nesto treba, a ako se poklopi kad je popust moj plus.
 
Mudro zboris Spori  :D

Mene je eto potrefia Louis popust na patike i na cizme koje san tia i u boji i u velicini. Di ces bolje.
Ako vas potrefi sta u louisa ne zaboravite na kupone.

I Motocard/XLMoto/FC-Moto isto vrte akcije.
 
Pregledao sve black friday popuste i na kraju nazvao dečka u Sloveniju u moto-oprema.com i dao mi je takvu cijenu da se smrzneš
Uz to dostava u Hrvatsku 6e a do Zagreba moguće i u kombinaciji preko nekog njegovog frenda besplatno
 
Ma samo laz i obmana sad gledam i ove sta sam ja postao isto sve skuplje u startu nego prije par dana a sad kao 20 posto popusta .........
 
pikacu88 said:
Ma samo laz i obmana sad gledam i ove sta sam ja postao isto sve skuplje u startu nego prije par dana a sad kao 20 posto popusta .........
CRNI PETAK može biti samo u Veroni za neke proizvode (novi modeli) , Berik odjelo koje na ovoj stranici reklamiraju po "povoljnoj cijeni " od 480 eura ( -50%) u Veroni prošle godine je bilo 350 eura - ciganjnje par eura  :mrgreen:
 
Volcabar said:
E jbg sad, ja sam sebi našao cipele 47 broj i hlače 58.

Patuljci i divovi.

Normalnih veličina i boja nije baš bilo u ponudi barem ono što ja pratim neko vrijeme