Croatia Speed Weekend GROBNIK: 31.03. - 02.04.2017.

biker4life

Motorator
Dobio na mail pa da proslijedim, vidim da još nema teme. :paper:

OipxwQBl.jpg

http://i.imgur.com/OipxwQB.jpg

Sve bitno je na letku, ispod slike je link na originalnu veličinu ako se ne vidi dobro.

Ako ne računamo "otvorene dane", možda zadnja prilika za nas amatere da napravimo koji krug po originalnom gRRobničkom asfaltu.

Kako je Riker opisao u drugoj temi, kRRaj jedne eRRe. Pa eto, ispratite ju dolaskom na pistu. :mrgreen:

:biker:
 
mislim da idem. kvragu i posao.

samo nemam pojma kako sve to funkcijonira.. još idem i sam  :misli:
ma sve će bit u redu  :mrgreen:
 
Moglo bi se ić, valjda će se do tad i vrijeme stabilizirat...
 
moga bi se i ja zaletit s motorom ako bude vrime,probat kakvi je gemist na grobniku,jel se jos toci malvazija ka i prije... :misli:
 
Kakva je to kategorija Racing for fun  :misli:
 
u toj klasi kad pobijediš ne dobiš pehar neg ti vele da je sve bila zeka peka :mrgreen:
 
lunjo said:
Kakva je to kategorija Racing for fun  :misli:

kombinirano voze 600 i  1000, uglavnom trka di ovi brzi prelaze ostatak puka za krug, fora gledat jer ih ima po cijeloj stazi  :mrgreen:
 
Fora mi zvuci. Mogao bih tu upast ako ne stignem na Ducati days..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
s2r said:
Fora mi zvuci. Mogao bih tu upast ako ne stignem na Ducati days..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Koji Ducati days? Hoće biti i ove godine?
 
Mozda, radi se na tome koliko sam upoznat. Al ja vjerovatno necu bit doma pa gledam dje drugo se ispuhat. Ovaj racing for fun mi dobro zvuci ;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
taman bum kompletan... pak se bumo ubili ko isusi XD    3 seta guma su doma vec...  hohohohohoohohoh

skoro pa me strah  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :LOL: :0648: :evil:
 
Da vidija san letak na FB ima jedno 20 dana i odlucija otic. I usput namuma prijatelje tako da smo zasad nas 4 sigurna ostali ce se izjasnit. Idemo Subotu popodne. Plan je vozit rekreativnu voznju. :021: