Cross 250

Haponja

Active member
Jel ima netko iskustva sa ovim kroserom
http://www.moto-centar.hr/cross_250.php
Ne radi se možda baš o pocketu, ali nekak mini je

Zanima me jel netko to vidjeo/probao u živo, kakva je kvaliteta dijelova i mašine s obzirom na cijelu od 10 000kn i mašinu od 250ccm 
 
Kroseri od 250 ccm kreću se od 45000 naviše. Možeš si misliti kakva je kvaliteta dijelova. Vjerojatno bi preživio skok ili dva, nije tolko loše ako misliš na ribičiju iti s njim... 8)
 
Ivanicak said:
Kroseri od 250 ccm kreću se od 45000 naviše. Možeš si misliti kakva je kvaliteta dijelova. Vjerojatno bi preživio skok ili dva, nije tolko loše ako misliš na ribičiju iti s njim... 8)

e baš za ribičiju  :mrgreen:
bratić ima 14 pa bi to bilo taman za njega, ne bi on skako s time nego bitno je da malo bolje upija rupe i da se može proći kroz blato bez većih problema, a mislim da bi za to mogao poslužit  :misli:
 
Djetetu od 14god dati nešto što ima 250ccm.... :palacdolje: Rađe kupi nešto slabije...
 
ja imam 15 i vozio sam motocross od 80ccm a doma imam yamahu yz125 tak da sam ju platio prosle godine oko 50 000kn a ovo od 250ccm kosta 9 000kn.Moj savjet ne kupuj bolje mu kupi skutera jer ce to znat vozit a cross za 9somova nea šanse smeće kinesko 4t :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
aXXo said:
ja imam 15 i vozio sam motocross od 80ccm a doma imam yamahu yz125 tak da sam ju platio prosle godine oko 50 000kn a ovo od 250ccm kosta 9 000kn.Moj savjet ne kupuj bolje mu kupi skutera jer ce to znat vozit a cross za 9somova nea šanse smeće kinesko 4t :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

znači bolje uzet nekog CTX/ATX i dobro ga složit ?
 
Haponja said:
znači bolje uzet nekog CTX/ATX i dobro ga složit ?

cuj i stim sam se zabavljo ma da da kazem stavis neku masinu od 80ccm i ko bog ide do 110km/h bez problema ili mozda bt ima ga jedan lik ide 120km/h leti cijela prerada na cross.Ne znam ti razmisli 250ccm za 9somova a joj
 
ima mi ffrend motor super ide ko kuga... za 4t. zvuk opak... ali brate mili sve samo ne cross. pretvrd ovjes... odlican za sm. ali -losa upravljivost...prednji kraj je ko tele... nekak ... neznam...
 
ive_91 said:
ima mi ffrend motor super ide ko kuga... za 4t. zvuk opak... ali brate mili sve samo ne cross. pretvrd ovjes... odlican za sm. ali -losa upravljivost...prednji kraj je ko tele... nekak ... neznam...

ima baš toga od 250cc, gdje ga je kupio ?
i koliko ga dugo ima ?
 
Haponja said:
ajoj pa to bude gore kvalitete od kineza  :mrgreen: :mrgreen:


:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  ne bude bolji sad sam napravia generalku lakiro ga sutra po cross gume novo kvacilo i brzomjer sad ide nekih 150km/h 120km/h
 
ovo sam sliko prije generalnog čišćenja sad je lijepši sutra idem po kilometar sat sajlu i kvacilo novo juce sam ovo polomio.
 
aXXo said:
:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  ne bude bolji sad sam napravia generalku lakiro ga sutra po cross gume novo kvacilo i brzomjer sad ide nekih 150km/h 120km/h

da se nisi zabunio, da nije jedno 220km/h?
šta neću sve čuti
omg
 
aXXo said:
cuj i stim sam se zabavljo ma da da kazem stavis neku masinu od 80ccm i ko bog ide do 110km/h bez problema ili mozda bt ima ga jedan lik ide 120km/h leti cijela prerada na cross.Ne znam ti razmisli 250ccm za 9somova a joj

:LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
Meštre pa ako je tebi tomos zakon ne mora biti svima........možda će klinji baš odgovarati taj kineski četverotaktni zbog linearnog i fluidnog razvijanja snage......a i potrošnja je zanemariva u odnosu na ove tvoje tomos prerade....... :shock:
a ovjes da ne spominjem --> tomos ovjes i tomos kočnice - there is no such thing......... :D
Pa mogao bi klinjo poživiti još koju godinu.......ne mora izginit na tomosu.....

A ako mi sad odgovoriš da je tomos i dalje bolji, onda nešta nije u redu sa tobom ...... :misli:
 
Haponja said:
da samo javim update, da je nabavljena Yamaha YZ85, sa nekih 30 konjica.. cijena je malo veća ali vrijedi svaku kunu, race ready stoj  (y)

Valja!  (y)
I jel bratić ima osmjeh od uha do uha?  :D