čula sam nekaj

zweky

New member
al ne znam da li je to istina.
ako se ide u neke zemlje tipa njemačka,da ti je potrebna ova internacionalna vozačaka tj ova naša ne vredi.kao izdaje se tu kod nas i vrijedi 10 dana-jel to istina i kakva je sve procedura?
i za koje zemlje to treba?
 
Mislim da ti za Njemačku a i za ostale susjedne zemlje ne treba ali ju je uvijek dobro imati. Možeš je nabaviti u HAK-u, košta 60 ili 70 kuna (trebaš donijeti i dvije slike) i izdaje se (u početku) na godinu dana.
 
ma netreba ti niš jer si u proputovanju al ak prijaviš tam boravak na npr. mjesec dva e onda treba
 
A ko će znat ak ne "kočijaš" :mrgreen:
 
Mislim da za EU ne treba međunarodna vozačka ako je riječ o boravku u inozemstvu do 3 dana, ili tako nekaj... Ustvari, nazovi HAK za detalje.

Ne znam kaj si Ti čula, Zweky, ali ja sam čul da si Ti strašan komad... Jel' to točno?

I da onaj tko popije kavu koju mu Ti skuhaš ostaje zauvijek drogiran Tobom! A-ha, kaj veliš na to?
 
mislila sam si da buš ti nekaj tak pametno rekel :|
sva sreća (tvoja)da ne kuham niš pandurima
 
zweky said:
mislila sam si da buš ti nekaj tak pametno rekel :|
sva sreća (tvoja)da ne kuham niš pandurima

Ovo boli :mrgreen:
 
zweky said:
mislila sam si da buš ti nekaj tak pametno rekel :|
sva sreća (tvoja)da ne kuham niš pandurima

Samo corbu da ti zaprzi... :mrgreen:
 
Ne treba međunarodna. Bio, vozio. Na granici te pitaju vozačku i sve OK
 
aj fala...
rekli su mi da mogu sam u italiju i austriju ....pa ...da pitam
 
zweky said:
mislila sam si da buš ti nekaj tak pametno rekel :|
sva sreća (tvoja)da ne kuham niš pandurima

Kak znaš da ne kuhaš? I kak znaš da već nisi skuhala? Pa ne dolazim ja u uniformi... ja dojdem preobučen u peseka! A takve primaš, zar ne?
 
Vidim ja da ću se morati okrenuti prema Zrile...

Zrile skuha kavicu da ju nikako ne možeš zaboraviti...
 
Sledgehammer said:
Vidim ja da ću se morati okrenuti prema Zrile...

Zrile skuha kavicu da ju nikako ne možeš zaboraviti...

Samo da poslje ne bi bilo: Sta si mi u kavu stavila :mrgreen:
 
Ja sam zadnje 3.5 godine u Njemackoj, sa HR vozackom. :)
 
zt said:
Ja sam zadnje 3.5 godine u Njemackoj, sa HR vozackom. :)
Jednom kad te cope, jebal bus jeza. Imas pravo na 6 mj. vozit sa HR dozvolom ak imas zelenu kartu ili radnu dozvolu. I to je to.

Dodatni zajeb - sad ces morat polagat vozacki a to ti kosta cca. 1500 E. Imas pravo na izmjenu vozacke za dzabe ali ako to napravis unutar 3 godine od dana ulaska u Svabiju. Kolega iz Srbije je morao na polaganje jer njihove dozvole ne priznaju.

Nastoj ne napraviti prometni jer si onda u totalnom qurtzu. Bez jebe...

ib
 
IB dobro veli; ma možeš biti i cijeli život, to ne znači da je to po zakonu... ovo do sada pripiši dobroj sreći...