Cure i motori

Status
Not open for further replies.

YAMAHA23

New member
Sve je počelo davne 1994 kada sam se provozila na motoru sa ujakom koji je zagriženi biker do kraja i tako je tu ljubav prenio prema nečakinji koja ga obožava :) :), Imao je tada suzuki 1100 crne boje,došao je kod nas sa motorom  i rekoa idemo se provozat,a ja njeg pitala ti se zezaš, pa ja bum opala. Kaj mislite da nisam otiša, stara je ostala bez riječi, jednsotavno nije mogla vjerovati da sam sjela na motor, nezaboravan osjećaj koji ću pamtiti do kraja života. Prvo sam rekla da nema šanse da se vozim,no nakon malo nagovaranja pristala.Kad sam čula zvuk motora, trnci su prešli kroz čitavo vrijeme i od tada zaluđena sam motorima, što mojima baš ne paše, ali šta ćeš, uvijek netko mora iskakti iz obitelji.

Mislili su da je to samo faza puberteta, ma bude ju prošlo, mož mislit, tako prolazile godine, sakupljala postere i čitala novine, jednostavno to me je počeo zanimati i ništa drugo . Počela ja odlaziti na motorijade skupa s njim, e to je bila prava zabava za mene, no kako je imao nekih ozbiljnih pometnih nesreća malo se smirio, ali ne zadugo.
Zadnjih 4 godina redovito odlazimo nas 4 cure i baš nam je super, komentiramo kaj bi si kupile, ali ja več imam svog favorita a to je honda cbr 600, ne znam jednostavno kad sam ju vidjela dogodila je ljubav na prvi pogled. 
Već u drugom mjesecu pitaju mene cure jel ćemo ići na skupove, a ja njima, kaj vi mislite da bum aj to propustila, nema šanse. I tako ja stalno visjela na netu kad počinje sezona,a to je kod nas cura već u 4 mj. Bukovec, to se ne smije nikako propustiti. Budući da ja nisam mogla ići prosšle godine, zato ovu godine rekla sam obavezno.  Ma bilo nam je super, ekipa je bila zakon, naravno jedna se prvi put provozala, nije mogla sebi doči par dana, znam kako se osjećala tada.
U 5 mj. Ludbreg, neplanirano otišle, ali je već tamo bila ekipa iz Koprivnice, pa nam je bilo super, spika ko bi si kaj kupip, prodal.
I konačno je došla na Šoderica, jedino što ove godine nije bila trka ubrzanja,nadam se da će je biti iduće godine, baš nam je nekako falila. Za šodericu smo panirale dobrih mjesec dana, da spvamo u šatoru ili vikendici, kako je odluka pala na vikendcu, jer ove dvije dame ne bi mogle spavati u šatoru. Ja sam odmah rekla svojima da me nema doma tri dana tako da sam ih odmah obavijstila. Iznajmile vikendicu došle mi dvije prije podne, nismo se mogle dočekati taj dan,kupnja hrane, pijače, baš nam je godio mali odmor da se odmorimo od roditeljima, rekla sam svojima da me ne zovu jel im se ne mislim javiti uopće. Kaj mislite da nisu zvali, za poludit, idemo spavati u 5, pola 6, a oni mene zovu već u 9, joj kaka vam je, isuse ni jutarnju kavu si nisam popila, a kamoli da sam bila sposobna razgovarti.

Popodne se skupila ekipa i fešta je mogla početi, bili su kod nas 6 motora, nisam znala kaj bi prije gledala, zezancija, dečki su ok, mislite da me nisu provozili, e da da to ne zaboravim napisati, rekla sam ja sama sebi, moraš su kupiti jaknu i gotovo, tako ja šparala do 6 mj. da si kupim jaknu, otišla u varaždin i kupila jaknu, čak se mojima sviđa, nisam mogla vjerovati svojim ušima da su to rekli, ali sam jaknu krstila i to u petak, frend je došao po mene, pa smo otišli u Koprivnicu na kavu, vožnja je bila super, adrenalin je skočio san nule na sto. I tako došli mi u Koprivnicu na kavu, a moje cure nisu mogle vjerovati da sam to ja bila na motoru, ostale su iznenađene.
Ja više obožavam sportake, dok ova jedna obožava choppere, pa sam frenda zamolila da ju provoza, žena je ostala bez teksta. (y) (y) (y)

Nisamo znale kaj bi prije gledale komade na motorima ili samo motore, prošla šoderica, a mi ostale žalosne kada ćemo opet na motoskup,ma brzo će to doći, kad će biti hladni dani budemo gledale slike kako smo se dobro zabavljele, kao nikada do sada.
Bikerica sam dušom i tijelom, zato je prvo to na mjestu, a tek onda ostalo. Sada ću u kupnju kacige i to vlastite da više ne moram posuđivati i tako ću biti spremna za sljedeću sezonu. Jedino kaj ostane je malo pitanje je kupnja motora, nikako da ih nagovorim da mi ga kupe, tata bi, ali mama, e to već veliki problem,ma budem ih ja smekšala do iduće godine uz veliku pomoć ujaka i ekipe. 8) 8) 8)

Znam da se protiv tome, ali jednostavno to sam ja i nitko više, mislim da se nisu pomirili sa činjenicom da volim ljubimce na 2 kotača i brzinu.

Cure, dobila sam dobar savjet od starog bikera, ako sjednete na motor uvijek stavite kacigu, ako je nemate posudite ju,oni koji je nisu imali, nisu dobro prešli.
Nikada ne znaš šta ti se može dogoditi, cesta je nepredvidljiva.
 
Da da cure,obavezno stavite kacigu!
Stavite i kabanicu,pogotovo ak su decki dosli od malo dalje da vas ne bu kasnije peklo dok pi....!
To ti je isto savjet od jednog starog bikera!
Aj bok!
 
odlična priča.... (y)
motori su postali nešto zbog čega dišem,a ne jedem....a u kupnju idem sama....kad tad.... :wink:
a glavu (kacigu) nikad nemoj zaboravit.... (y)
budeš i ti imala motor....kao i ja jednog dana.... :wink:
 
ja se nadam :misli:, rekla sam im dok diplomiram za kojih 3 godina da hoću motora i ništa više. (y) (y)

nadam se da će do tada popustiti. zato  pomalo kupujem opremu.
 
Status
Not open for further replies.