Curenje ulja

lord_suki

New member
pozdrav ekipa imam hondu 125 i pusta mi ulje iz getribe na dihtung od dekla. ne pusta puno .. nesto sitno . proslu sezonu sam cijelu odradio nisam izgubio niti 50 mililitara tokom cijele sezone. sad zanima me postoji li nacin da se to zaustavi jer mi se neda raskopavat masina da bih promjenio dihtung. hvala na odg
 
Mislim da si sam sebi odgovorio, kako mislis zakrpat bez mijenjanja dihtunga? Odradi to sad dok je loše vrijeme i miran si, original brtva i to je to. Vidi jel ima ostecenja i uzrok curenja, vjerojatno je stariji motor?
 
Pola sata posla i dihtung 60-70 kuna, ne stigneš ni pivu popiti u garaži dok to riješiš 😁.
 
pozdrav ekipa imam hondu 125 i pusta mi ulje iz getribe na dihtung od dekla. ne pusta puno .. nesto sitno . proslu sezonu sam cijelu odradio nisam izgubio niti 50 mililitara tokom cijele sezone. sad zanima me postoji li nacin da se to zaustavi jer mi se neda raskopavat masina da bih promjenio dihtung. hvala na odg
čekaj, ako sam dobro shvatio, ti bi popravio motor, ali da ga ne moraš popravljati ... ti bi da prestane curiti, ali da ništa ne napraviš ...

jeboteled, a mislio sam da je na forumu već izrečena sva moguća glupost ... :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
Bemti sreću ,ovo treba patentnom uredu prijaviti i registrirati patent.😎😁🏁
 
lagano uzmes silikona. najbolje rpozirnog da se ne kuzi i povuces silikon oko dihtunga. nema curenja <3
Tako je al prvo ispustit ulje i ne ulivati novo posli. 🤣