cz 250 enduro

Mašina je sve original osim karburatora i paljenja ,novi klip ,brušen cilindar .nemam blatobrane i žmigavce original a promjenio sam amortizere ovi su mi puno bolji
 
HIGHLANDER said:
Kaj si sumnjal u mene  :misli: :mrgreen:

Prodal ju najviše zbog zajebancije s paljenjem, a i radi drugih bubica ;) :mrgreen:

Ova gore je fino dorađena, s drugim blatobranima i amortizerima. (y)

  je li i tvoja volila zaribat  :misli 
 
fino,  (y) čak je pre-dobar za šumu.
 
oceangoing said:
  je li i tvoja volila zaribat  :misli

Ne, ali sam ispizdil kolko je često kuplung sajla pucala.
 
treba ih podmazivat ili loše sajle :mrgreen: mi ih uzimali na Bukovačkoj i sve ok
 
prpa said:
treba ih podmazivat ili loše sajle :mrgreen: mi ih uzimali na Bukovačkoj i sve ok

Prpa, to je bilo 79/80, nije bilo baš nekog izbora u to vreme
 
znam, ne znam kad je ovaj na meštar na Bukovačkoj počel raditi, 83 ili 84 smo već išli k njemu (y)
 
prpa said:
znam, ne znam kad je ovaj na meštar na Bukovačkoj počel raditi, 83 ili 84 smo već išli k njemu (y)

83 ili 84 se on več prestal vozit........ :palacdolje: :mrgreen: Prpa , se sečaš one moje krosače 250 ( cž) kaj sam menjal s hlačom za emzu ts (plavu) ?! E ta mi je nekaj natukla čašicu na nogi... :LOL:
 
:LOL: :LOL: :LOL: pa di si susjed :misli: znači riknula mu pila 83
 
sječam, kak ne  (y) a i neko iz Kopernikove je imal bijelu ili je to ta bila :misli:
 
prpa said:
sječam, kak ne  (y) a i neko iz Kopernikove je imal bijelu ili je to ta bila :misli:

Pa ta bijela je bila moja, si posenilil? :shock:
 
prpa said:
:LOL: :LOL: :LOL: pa di si susjed :misli: znači riknula mu pila 83

Nije riknula, prodal ju, pa posle nje kupil Tomosa crossa 50
(to mi je bil drugi, prvog imal '74) da se imam s čim po gradu vozit ;) :mrgreen: