cz 250 enduro

Imao sam priliku vidjeti dyno mjerenje na takvo složenoj za utrke oldtimera u HU. 45 ks izmjereno na stolu, vlasnik kaze samo je mijenjao frg i paljenje, ostalo serija...


Life is too short...use it right now!
 
175 mi pojela zivce dok mestar nije rekel da ima trkacu getribu prva gore ostale dole,

nikak krenuti iz 5te  :LOL:
 
Mr. Noo said:
Evo ubojice,,,, :D
Kako je to išlo u tri p.m.,jednostavno ove ostale cvaje su nekako bile dosadne :headfones:
 
papillon said:
Kako je to išlo u tri p.m.,jednostavno ove ostale cvaje su nekako bile dosadne :headfones:

80 te sam mijenjal svog ts -a 250 koji je bil bez treče brzine i istekla rega za to čudo! Nije bilo ni papira od čeze, niš, al me ta emza tak razje... a ovo je išlo ko sam vrag. Ubijal ja nju a ona mene skoro godinu dana dok mi ju nisu maznuli i ode sve k vragu... :mrgreen:
 
ček :misli: ta je maznuta ,ili ona deva kaj si mi pričal :misli: u pizdu ma. stvarno sam skorodiral :mrgreen:
 
sid said:
175 mi pojela zivce dok mestar nije rekel da ima trkacu getribu prva gore ostale dole,

nikak krenuti iz 5te  :LOL:
Takvu getribu su imale i one stare 175-ce,koji zajeb sjesti s nje na normalan motor  :mrgreen:
 
prpa said:
ček :misli: ta je maznuta ,ili ona deva kaj si mi pričal :misli: u pizdu ma. stvarno sam skorodiral :mrgreen:

I deva je maznuta al dve kuke prije..!! :misli: Malo se vračaš, sve pet... :jesus: (y)
 
papillon said:
Takvu getribu su imale i one stare 175-ce,koji zajeb sjesti s nje na normalan motor  :mrgreen:

:LOL: :LOL: :LOL:

6mjesec, vruce za popizdit, CZ naravno nece upalit na kurblu (izemdju ostalog problem i u onoj gumi izmedju frge i filtera)
guram ko budala u 2. (u biti u 4.) ajd upali, sjednem i prebacim u 1. (5.) i motor se narvno zgasi,
ukratko nakon sat vremena izadje stari od frenda i otkrije mi tajnu,
rezime: pol dana guranja  :x i pol dana voznje,  :D

 
HIGHLANDER said:
Moja je bila ovakva, ali je rezervar išel u crveno, a blatobrani i štitnik auspuha u srebrno ;) :mrgreen:

CZ%20ENDURO%20030.jpg


CZ 175 su bile još ružnije, u ovoj zelenoj boji  :mrgreen:

0801044817_gallery960x700.jpg
Ja sam imao 175 zelen  :mrgreen:, to im je bila fabricka boja, nikad nisam imao problem s njim  (y)