Da li je netko išao na sajam motora u Celju (nešto tipa zg velesajam)?

Svakako dobrodošli. I mi budemo tamo, pa čete moći u živo vidjeti KTMove najnovije modele: DUKE 690, SMC R 690, DUKE 200, FREERIDE 350 pa i ENDURO R 690, ADVENTURE 990, SM-T 990, DUKE 125, EXC 450  (y)

Naravno, vidjet čete još neke od Alpinestars proizvoda i kolekciju Astars-Lorenzo-Rockstar!

Ako ni to nije dovoljno, sjednite sa jednom od naših djevojka na motor i odnite kući jednu finu fotografiju  8)
 
mate said:
Idem ja, uzet ću fotić pa malo poslikat za stranicu. Boštjan, javim se.

Mate, super! Vidimo se, ja budem osobno tamo sve dane od jutra do sutra  (y)
 
live-for-ride said:
Slijedeći tjedan se održava, a već deseti put pa jel netko bio, jel se skupi što motora, opreme i sl? Nije daleko pa bih se možda zaletio
http://www.ce-sejem.si/sejmi/2012/promet/10-sejem-moto-boom

Nas 4 iz kluba bili prije 2-3 godine , dobar je sajam , dosta motora i opreme , iako bas nema svih velicina , ( mi smo svi preko 2 metra ) ali ako nadjes sto ti treba , ljudi te ljubazno upute na adresu svoje trgovine i tamo te proizvod ceka . Definitivno za posjetit .
pozz
 
A kad ide tko iz ZG-a i okolice, subota ili nedjelja? Nedjelja je Bedex...
 
Bude u principu sve sto se nudi u Sloveniji. Ja sam bio prve ili druge godine, jedna hala samo za motore, nije lose za prosetat.
 
Evo nesto slika od 2010g. cisto radi dojma.
Bilo je toga vise, no nije nesto bas veliko, ali je onak, simpaticno  :wink:
Vrijedi otici pogledati, ove godine cu navratiti (y)
 
Nikad čuo da ima sajam u Celju, ali po slikama mi uopće ne izgleda loše! A vidim i u pozadini da postoje štandovi s moto opremom... Kakve su cijene?! Niže, više, iste...
Ima li outlet robe i opreme ili samo "in" roba!?
 
kliker-vk said:
Nikad čuo da ima sajam u Celju, ali po slikama mi uopće ne izgleda loše! A vidim i u pozadini da postoje štandovi s moto opremom... Kakve su cijene?! Niže, više, iste...
Ima li outlet robe i opreme ili samo "in" roba!?

Obično niže, ima i outlet. U našem slučaju bude više nove robe + Astar/Rockstar/Lorenzo kolekcija. Ali istodobno za vreme sajma u dućanu u Litiji (45-60 min od sajma) bit će popusti, a još ima outlet od -30 do -40%.

A verovatno može se slično oćekivat i od drugih na sajmu.
 
TSC-LABA said:
Svakako dobrodošli. I mi budemo tamo, pa čete moći u živo vidjeti KTMove najnovije modele: DUKE 690, SMC R 690, DUKE 200, FREERIDE 350 pa i ENDURO R 690, ADVENTURE 990, SM-T 990, DUKE 125, EXC 450  (y)

Naravno, vidjet čete još neke od Alpinestars proizvoda i kolekciju Astars-Lorenzo-Rockstar!

Ako ni to nije dovoljno, sjednite sa jednom od naših djevojka na motor i odnite kući jednu finu fotografiju  8)


Hoće li biti što enduro opreme na akciji?

Fala!

M.
 
Ima na robu na zalihi, ali u ducanu, ne na samom sajmu.