Da li kupiti Harley?

branimir

New member
Molim pomoć iskusnijih vlasnika Harleya. Taman sam se odlučio između japanskog motora i Harleya Nightstera u korist Nightstera, danas sam razgovarao sa jednim iskusnijim vozačem koji je, kako mi je rekao, živio nekoliko godina u Americi i tamo imao priliku voziti svašta na dva kotača. Između ostalih i 2 Harleya i rekao mi je da je Harley najgori motor na svijetu, da kupim bilo što drugo osim Harleya, da se strašno kvare, da stalno nešto se klima, otpada, problemi sa strujom, da su užasni za voziti. Da je Harley samo mit koji mogu stvoriti samo Ameri i oni koji nisu vozili ništa drugo. Šta da Vam kažem, lud sam od muke, jer sad tek ništa ne znam.
 
e ziher ti iskusniji vlasnici Harleya budu tako negativno govorili o svom motoru. :LOL:

"Da je Harley samo mit koji mogu stvoriti samo Ameri i oni koji nisu vozili ništa drugo."
zato što u USA imaju posebne poreze na japanske kvalitetne motore,zato što je ohoho jeftiniji kod njih nego kod nas..itd.....
 
Nemam ništa protiv Harley-a ali moj je izbor Honda VTX 1800 (y)
 
Harley ti je Američka verzija Ducatija u obliku čopera

Glasan, ispadaju mu šarafi, elektronika je u banani....


Ali ako ga voliš, zašto si ga ne bi kupio ? Posebna je to čar


Vjetar u kosi, kaciga na sissy baru a resice na guvernalu i kožnom prsluku


Jao... Goli u sedlu  8)
 
branimir said:
Molim pomoć iskusnijih vlasnika Harleya. Taman sam se odlučio između japanskog motora i Harleya Nightstera u korist Nightstera, danas sam razgovarao sa jednim iskusnijim vozačem koji je, kako mi je rekao, živio nekoliko godina u Americi i tamo imao priliku voziti svašta na dva kotača. Između ostalih i 2 Harleya i rekao mi je da je Harley najgori motor na svijetu, da kupim bilo što drugo osim Harleya, da se strašno kvare, da stalno nešto se klima, otpada, problemi sa strujom, da su užasni za voziti. Da je Harley samo mit koji mogu stvoriti samo Ameri i oni koji nisu vozili ništa drugo. Šta da Vam kažem, lud sam od muke, jer sad tek ništa ne znam.


nema ti tu iskusnijih vlasnika Harleya

teško da ima ikakvog vlasnika Harleya

al zato ima jeebeno puno pripametnih koji sve znaju o Harleyima i svim ostalim kaj postoji, a voze se u Hyundaiju


drž se ti svog Amera, neš se zajebat

situacija je ista ko sa talijanima i talijanskim autima. Neće vozit talijanski auto ni mrtav, osim ak nije socijalni slučaj ili auto nije službeni. znaju oni dobro kakvo je to sranje

drž se ti Amera





Srki



 
  • Like
Reactions: enduro and Stjeph
jebate nesto post ko 100 maraka




srki
 
ja se sjećam da je mom šefu harley na usponu kod Skrada bio riknuo zbog neke banalnosti.
radilo se o motoru starom oko 1 g i sa jako malo km
bilo je ljeto a on u punoj ratnoj spremi - po sebi kože kao da je tele odrao.
uhvatio ga je popizditis

no, to se može desiti sa svakim motorom neovisno o cijeni i porijeklu.
istina to mu se nije desilo sa bivšim motorom dragstarom 1100, koji je uz to bio lakši i oko 70-ak kg suhe težine

no, kad bi ja sjeo na harley (doslovce samo to), taj krom je nekako drukčije sjao

no, naravno, nije se radilo ni o kakvom nighsteru i sl. baby harley motociklu, već o prilično dorađenom i opremljenom heritage softailu classicu.

a takav nedorađen i neopremljen košta cca 22.000 EUR tu kod nas
 
ne nikako...
probaj vozit....
a onda probaj japanca...
ostat češ na njemu...


a ako želiš bit viđen i reć "Ja imam harley" kupi HD
 
Srki said:
jebate nesto post ko 100 maraka




srki

Nije - http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,88055.0.html
 
Više mit i legenda nego kvaliteta...a di je oprema koja je po zlata. Eto provodin pola godine godišnje u Americi pa san se ima priliku susrest s njima (harlyijima). DA živiš tamo onda je to druga priča a ovako mislim da se triba držat Japanaca. :palacdolje:
 
stvarno mi je žao što nikada u životu nisam probao Harley...

ali sam taj mit mi se čini nekako vrijedan žrtve

zato pušim marlboro da bi se osjećao kao onaj cowboy u trapericama sa onim kožnim navlakama i šeširom i lasom
 
  • Like
Reactions: Stjeph
Tapir said:
stvarno mi je žao što nikada u životu nisam probao Harley...

ali sam taj mit mi se čini nekako vrijedan žrtve

zato pušim marlboro da bi se osjećao kao onaj cowboy u trapericama sa onim kožnim navlakama i šeširom i lasom

To su bile prve, čak i službene, gay reklame.
 
mate said:
To su bile prve, čak i službene, gay reklame.

Želiš reći da sam ja gay zbog toga?

Brokeback Mountain i te priče?


Može bit, nisam o tome razmišljao  :shock:
 
Samo ti kupi harleya... Nije da imam pojma o bilo japancima a pogotovo ne o harleyu, ali znam da neces pogrijesiti kupujuci ono sto ti srce zeli. Jer ako kupis harleya i on bude sranje opet ces biti sretan i zadovoljan i lakse ces mu oprostiti mane, jer znas da vozis ono sto zelis, a ne ono sto si kupio jer mislis da je pouzdanije a to ipak nije to sto si zapravo htio. Nadam se da je ovo zvucalo koliko toliko suvislo... Motor je ono sto se kupuje srcem (luksuz) a ne razumom. Tako da ak si mozes priustit harleya, kupi ga.  :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: dsafra
nisam vozio harlya,al sam vido na američkim forumima masu ljudi koji voze kawe i yamahe (cruisers) i sretni su s njima i spradju harleyevce,na račun kvalitete i otpadanja dijelova.Ispada da pola amerike vozi japance i siguran sam da imaju jako dobar razlog za to.

a o cijenama ovdje ne treba ni pričati.....mislim da bi bez problema ubo dragstara 1100,nomada 1600 pa čak i vn2000 ili suzu 1800....

 
pa ako se nekome nes' svidja i nes' zeli, koja je prepreka kupovini toga necega...  :shock:

sta nije tako ?!  :misli: