Da li kupiti Harley?

ko kaže da ne bi kupio HD da može, ja mu ne virujem...
ja jedino ne bi uzimao ove igračke ispod 1500 kubika... jebemti Harleya od 750 kubika....ma mooooožda 1200, al i to je malo za taj đir.

Kao 6. ili 7. motor u garaži, zašto ne. Da pare nisu problem, bio bi gori nego Jay Leno.
 
daaa, znao sam i ja otic na motoskup, tamo mi bolje naoko pase neki harly.
i zna se sta softail springer.
dado malo trokira.
 
iako za obrlatit nešta i omastit brke....neupućene pićokice bez greške lako zavaraš sa jednim Dragstarom i to onim 650... a sa 1100 si Beg i imaš pravo prve bračne noći

EDIT: al sjebao prokleti internet sve... zagugla, vidi, zna da nije Harli...
 
  • Like
Reactions: StickyFingers
ja ne bih ni onda,
prije nešto na struju 😁

ponekad se poželim i "tišine" na motoru, kao u autu 😎

Zapravo mi je svejedno kako motor zvuči, jer uvijek slušam muziku dok vozim. Neću sa strujom ništa dobiti, a ni izgubiti. :mrgreen:
Harley za penzineski kruz po magistrali jednom u dva mjeseca bi bio taman.
 
Hahaha, čovjek se registrirao 2016. na forum, i onda je prva i jedina dva posta napisao jučer i to u temi iz 2014. :cool:

lp
P
 
Zapravo mi je svejedno kako motor zvuči, jer uvijek slušam muziku dok vozim. Neću sa strujom ništa dobiti, a ni izgubiti. :mrgreen:
Harley za penzineski kruz po magistrali jednom u dva mjeseca bi bio taman.
Ufff, sad si me baš razočarao. Slušat muziku i vozit motor.😱
Meni nespojivo. Muzika se sluša doma i u autu.
Bajkeru je muzika zvuk motora i auspuha.
I "vjetar u kosi" koji u današnje vrijeme ne prolazi zbog kaciga.
U "Naše vrijeme" zaštitna oprema je bila: Ray Ban, marama oko glave zbog sinusa, Slobodna Dalmacija u Lewis vindjaci, i krpa oko jaja.
 
Mi "Japanci" i "Talijani" nikad nečemo razumijet Harlijaše. Imam par prijatelja Harlijaša i to je neka specifična ljubav i ovisnost.
Vozio sam par modela Harlija i Indijana i nije moj đir. Ali osječaš se nekako "Cool". Ljepota je u oku promatrača. Neki su mi modeli lijepi, a neki odvratni.
Kvaliteta? Pa neznam da je itko od njih imo više problema od nas na " normalnim motorima".
 
Ufff, sad si me baš razočarao. Slušat muziku i vozit motor.😱
Meni nespojivo. Muzika se sluša doma i u autu.
Bajkeru je muzika zvuk motora i auspuha.
I "vjetar u kosi" koji u današnje vrijeme ne prolazi zbog kaciga.
U "Naše vrijeme" zaštitna oprema je bila: Ray Ban, marama oko glave zbog sinusa, Slobodna Dalmacija u Lewis vindjaci, i krpa oko jaja.

Meni je s muzikom bolje sve u životu, pa tako i vožnja na motoru. Dodatni plus je da me sluh manje jebe nakon vožnje, a i staloženije vozim kad ne čujem vrištanje motora ispod sebe. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: WraGG
Muziku kad rolam malo brze ne slusam...Ali kad napravim 800 km u danu nema sanse da bi bez muzike...
 
mozda bi i kupia HD ali nemam opremu za njega...triba bi nove kaubojske cizme,bisage,điletin,maramu,kozne rukavice izrizanih prstiju,novu nazzi kacigu...
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
Vozia san taj XR1200 i svidia mi se, prilično je uglađen i vozi se ka normalan motor...

Ima san sriću vozit nekoliko Dyna, i Fatboy i Road Kinga po bespućina Amerike. Ne postoji bolje iskustvo na motoru od road tripa po Americi na Harliju, npr. voziš po pustinji Novog Mexika, usred ničega stoji Saloon (Witch Well), parkiraš Harley do dva druga, u uđeš u Saloon otvarajući ona krilna vrata, unutra je mračno i dva lika na baru te odmire. Posli, uz dvi Negra Modello, s njima lipo popričas o nekim bezveze američkim temama, raspitaš se di je iduća benziska i motel, kresneš tih 1600 kubika i odvoziš dalje.

Harley je napravljen s fokusom na Ameriku i njihove ceste i paše savršeno u taj film. U Evropi je to totalno drugi motor i cila priča oko njega ne paše previše u evropske gradove i ceste.

Davat ocjene na osnovi klišeja i gledanja drugih je promašeno... recimo, u HR harli vozi jedan vaso brkić, ima li jadnije reklame?


.. ok, njonjo još bi bia next level
 
Last edited: