Da li kupiti Harley?

Meni su draži Indian..Ne palim se na chopere,ja se palim na Cafe Racere😁
Ma i ja sam, ali sam i previsok i pretezak za jednog café racera. Zadnje sto sam imao sto je barem malo podsjecalo na café racera je bio Bandit 1250 naked i bio sam zaljubljen u taj motor ali mi jednostavno ergonomski nije odgovarao. Na kraju sam se pomirio sa sudbinom i prodao ga.
 
Ma i ja sam, ali sam i previsok i pretezak za jednog café racera. Zadnje sto sam imao sto je barem malo podsjecalo na café racera je bio Bandit 1250 naked i bio sam zaljubljen u taj motor ali mi jednostavno ergonomski nije odgovarao. Na kraju sam se pomirio sa sudbinom i prodao ga.
Ja se vozikam sa Triumphom T120 i sa Tigerom 1050 i prezadovoljan sam.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Harley je kod nas preskup..,rađe kupim japanca ako hoću čoper jer je to isti kaco..Da živim u USA bi vjerovatno Harleya uzeo jer ima više kubika..
 
Harley je kod nas preskup..,rađe kupim japanca ako hoću čoper jer je to isti kaco..Da živim u USA bi vjerovatno Harleya uzeo jer ima više kubika..

Ovo je u rangu: kupiti ću Škodu, to je Audi samo s drugom značkom.

Koliko god motor bio praktično prijevozno sredstvo, ipak su emocije tu jak faktor prilikom odabira, i to je razlog zbog kojeg japanci u toj klasi većinom prolaze nezapaženo.
 
  • Like
Reactions: WraGG
Ja s motorom samo trošim benzinu i novac i nisam nikad otišao nešto obavit motorom praktično nego samo vožnja za gušt..A koliko god netko u marketingu Harleya bio sposoban ja to baš i ne pušim..Sviđa mi se jer ima 114 kubnih inča i breakout je stvarno i lijep ali radije ću dat pola love manje za m1800r i imat bolji motor..
 
Na kraju smo zaključili da nije bitna kvaliteta nego je bitna markica.Nebitno jel je japanac bolji,udobniji,brži,ima bolje kočnice,bitno je ime.
 
Moje iskustvo sa aaarlijem je tako da ih je u jednom momentu u sirem društvu bilo nekih 12ak komada na kraju su ostala samo 2-3 ostali uzeli bemđole.
Cak sam sa kumom otisao voziti nove novcate fat boya i v road-a i na kraju uzas zivi v road ide dobro pozicija za sjedit gofno ali ima i kocnice!!
A fatboy sjedis u xxxl fotelji ogroman rezervar i smjesno ogromno svijetlo ispred tebe a preko 80 km leluja cijeli...
Na kraju razgovaramo sa ljudima i kao ajde vroad i nije tako bas los ali fatboy katastrofa a oni nama jbg fatboy je 30 soma kn skuplji od v roada a mi prasnuli u smijeh...pa opet....i onda zagrljeni otisli napit se od srece..... a kum mi kaze koji smo kujac isli uopce ovo probat 🤣🤣🤣🤣🤣
 
Ja s motorom samo trošim benzinu i novac i nisam nikad otišao nešto obavit motorom praktično nego samo vožnja za gušt..A koliko god netko u marketingu Harleya bio sposoban ja to baš i ne pušim..Sviđa mi se jer ima 114 kubnih inča i breakout je stvarno i lijep ali radije ću dat pola love manje za m1800r i imat bolji motor..
Pa sad da ces m1800r uzeti za upola manje novca, bas i neces. I njima otisle cijene u nebo. Inace, taj m1800r je po meni jedini dosao blizu karizmi jednog HD-a, ali po trenutnim cijenama istih misljenja sam da je pametnije dodati par tisuca € na cijenu Suzukija i kupiti "the real deal".
 
m1800r najplasticni choper ikad. Je mocan al mi se nikako ne svidja...
 
gle, po meni choper mora biti over squere motor dizajn.
m1800, ja ga nisam vozio, ali ljudi kazu, se vrti bez okretnog momenta.
tu je yamahin 1700 warrior koji je i u mt01, torque monster, sa 95 konja i 150 njutna, pravi choper motor, suvi karter .
 
gle, po meni choper mora biti over squere motor dizajn.
m1800, ja ga nisam vozio, ali ljudi kazu, se vrti bez okretnog momenta.
tu je yamahin 1700 warrior koji je i u mt01, torque monster, sa 95 konja i 150 njutna, pravi choper motor, suvi karter .
Ima i Triumph Storm i Triumph Nightstorm 1600 i 1700 cc ,98KS..
 
Dzaba kad su to sve "tamo neki motori". Nikako da shvatite da se chopper kupuje radi karizme koju ima a ne radi tog momenta. Kao sto rekoh, taj M1800R je jedini koji se tom karizmom donekle priblizio HD modelima.
 
da, al tu karizmu imaju možda neki novi i stari modeli, a ne ovi neki metrosexualni HD..znam tržište diktira, al harli sa led lampicama i 750 kubika je kurac od ovce a ne HD. al jebiga, značkica je tu, pa i takav može reć "imam harlija, karizma, korizma, kult" i te priče...Radije Dragstara 1100, koji je po meni odličan motor, ima ga par prijatelja, voze ih godinama, skupili debelo priko 100 tkm...
 
značkica

r18.jpg


:mrgreen:
 
a to je to, tko voli taj đir motora, ima "karizme" di oćeš i koliko oćeš...
samo šta karizma danas košta i karizmatičan možeš bit za popizdit ako imaš novaca i ako dobiješ na lotu ili kladioni.
ako ćemo gledat te čopere, meni veću karizmu ima lip i očuvan primjerak Viraga 1100 nego neki novi HD...
 
  • Like
Reactions: kokolo_f