Da rezem ili Ne??

kruntas said:
Sto se tice onoga tko ti je to savjetovao, ima pravo jer tako ima i moj brat. Probaj tako napraviti pa ces vidjeti, samo nemoj da ti poslije bude zao.
iskren da ti budem meni ce jedino biti zao ako kupim top a on se cuje malo vise nego serijski
e onda cu da  :eek:pakoljut: jer ja samo hocu sto vecu buku, mene ne zanima dal dobijam na snazi ili
gubim jer i ovako je je to slab motor ja hocu samo sto glasniji zvuk da ljudi popizde  (y)
 
Saki said:
mene ne zanima dal dobijam na snazi ili gubim jer i ovako je je to slab motor ja hocu samo sto glasniji zvuk da ljudi popizde  (y)
Nisi bas tolerantan prema prolaznicima.  :mrgreen:
Pa buju ti mater kleli i onog tko te napravija.  :mrgreen:
 
AnteK said:
Zašto ti nije jasno? Čovjek kupio dva akrapa za TDM i to
što si čuo je rezultat. Ništa nije sam kemijao. I da, otvoreni
jesu  (y)
pa nije mi jasno da se to tak jako cuje a motor je dva cilindra i dva topa  (y)
jer znam da ako hoces sto jaci zvuk koliko god da motor ima cilindara da trebas stavljati
u jedan auspuh onda sva snaga izduva prolazi kroz jedan top i pravi vecu buku ali ovo kod
njega na tdm je cisto ludilo od zvuka, nisam tako cuo dugo dobar zvuk jer je poseban  (y) (y)
 
kruntas said:
Nisi bas tolerantan prema prolaznicima.  :mrgreen:
Pa buju ti mater kleli i onog tko te napravija.  :mrgreen:
ma ja zivim u malom gradu tako de me nece mnogi psovati  :mrgreen: samo odabrana
elita  :mrgreen: ma jesam tolerantan, nego ja hocu zbog sebe da imam sto glasniji auspuh
jer sam uvijek volio cuti sto glasniju pjesmu iz auspuha pa sada bi i ja sebi nesto tako sklepao  (y)
 
Saki said:
pa nije mi jasno da se to tak jako cuje a motor je dva cilindra i dva topa  (y)
jer znam da ako hoces sto jaci zvuk koliko god da motor ima cilindara da trebas stavljati
u jedan auspuh onda sva snaga izduva prolazi kroz jedan top i pravi vecu buku ali ovo kod
njega na tdm je cisto ludilo od zvuka, nisam tako cuo dugo dobar zvuk jer je poseban  (y) (y)
TDM je druga klasa motora za razliku od ER-a.  Da samo cujes kako se u nasem gradu cuje strom kada ga Nidjo upali. Cuje se pesto metri dalje kako radi u leru, a dok krene imas osjecaj kao da poljece avion.  :shock:
 
Saki said:
ma ja zivim u malom gradu tako de me nece mnogi psovati  :mrgreen: samo odabrana
elita  :mrgreen: ma jesam tolerantan, nego ja hocu zbog sebe da imam sto glasniji auspuh
jer sam uvijek volio cuti sto glasniju pjesmu iz auspuha pa sada bi i ja sebi nesto tako sklepao  (y)
Cuj nisam te zelio vrijedati, zato sam stavio smajlice da vidis da se zezam. Mada uvijek ima nesto istine u onome sto sam rekao.  :mrgreen:
 
Saki said:
ma ja zivim u malom gradu tako de me nece mnogi psovati  :mrgreen: samo odabrana
elita  :mrgreen: ma jesam tolerantan, nego ja hocu zbog sebe da imam sto glasniji auspuh
jer sam uvijek volio cuti sto glasniju pjesmu iz auspuha pa sada bi i ja sebi nesto tako sklepao  (y)

Uglavnom nakon 3 stranice mislim da ti je odgovor na naslov : NE :mrgreen:
 
kruntas said:
Cuj nisam te zelio vrijedati, zato sam stavio smajlice da vidis da se zezam. Mada uvijek ima nesto istine u onome sto sam rekao.  :mrgreen:
ma otud cu se vredjati nisam ti ja taku uvredljiv, ja sam uvijek za zezanciju i smijanje
mada ni je sad krivo sto vas davim oko mog problema jer mi je serijiski jako dopizdio a nemam novaca
za drugi motor nego moram voziti ovaj i biti zadovoljan jer nazalost neki nemaju ni er5!
meni je jako bitan zvuk na motoru! imao je jedan moj prijetelj staru hondu naked
20godina stara ja mislim da je 400n tako nesto, znam samo da nije vise od 500kubika i imala je dva
cilindra redna kao er5 ali sto je ta imala zvuk kao da grmi ali imala je serijske topove na sebi i valjda su
izgoreli iznutra dok se tako culo ali u to vrijeme nije bilo ni katalizatora mozda neke pregrade ali to je sigurno
sve istrulo, e sad kad moze kod njega da grmi a isto je dva cilindra i jos slabiji motor e pa hocu i ja  (y)
 
CroKick said:
Uglavnom nakon 3 stranice mislim da ti je odgovor na naslov : NE :mrgreen:
znam, i necu nista petljati oko orginala i sam nisam znao dal ta to radim ili ne
pa sam zato vas pitao za savjet! e sad jedino ostaje koji top staviti a da se cuje ko da ni nema topa  :mrgreen:
pa vam je potom jasno kakav zvuk hocu  :mrgreen:
 
mozda vas buni i mislite da ja hocu zvuk ko na nekim jurilicama onako rezak odgovor je NE
hocu samo jako glasan pa kakav god on bio iz dva redna cilindra. samo jako glasan i nista vise  (y)
 
sad tek vidim temu. Ko što su ti dečki već rekli nemoj se igrati sa serijskim. moja preporuka ti je da si kod Kucelja naručiš auspuh - napravi ti ga za nekih 100 EUR-a a zvuk će ti biti puuno bolji nego sa bilo kakvom preradom serijale. Zvuk a la TDM nećeš dobiti, jer TDM iako je 2 cil redni, radi na principu da imitira rad V2 motora. Kratko i jasno ostavi serijski i nabavi Kucelj-a.
 
stavi si onda samo cijev od inoxa dugačku kao top i radit će tak glasno da če se mrtvi dizat
 
matej said:
stavi si onda samo cijev od inoxa dugačku kao top i radit će tak glasno da če se mrtvi dizat
mislis  :misli: a oce mi to sta sjebati masinu? mora da ce biti rupa u gasu strasno
ja sam i mislio da kupim inox i da ja i frend malo varimo pa sta bude ali nisam cuo da je to neko radio na er5  :mrgreen:
 
ovako nesto
 
ili ovako
 
tako bi ja i da bude zvuk preglasan  (y)
 
i ovo bi nabavio ali ne znam koliko kuna dodje takvo zadovoljstvo
meni izgleda skroz ok  (y)
 
nije los