Dakar 2019.

Status
Not open for further replies.
Danas kreću od ukupno najsporijeg prema najbržem, a nekako mi se čini da će najboljih pet imati vlastitu trku, jer nakon šestog je sat i pol pauze, pa tek onda kreće velikih pet, sa razmacima od po tri minute.

Short i Soultrait će se naganjati, a ova trojica iz istog sindikata mogu polako.
Ako nekome od ove dvojice krepa moped, očekujem da će ih tri velika šlepati do cilja  :mrgreen:
 
Ne, ako nekom od ove dvojice krepa motor Quinta ustupa svoj. Logično.

Ovi oziji bombardiraju sve društvene mreže kao podršku Tobiju.. Quinti jedino mater zna da vozi danas...  :?

:mrgreen:
 
Pa neće Quinta dati svoj moped ni Soultraitu niti Shortu (S i S su ta dvojica koji bi mogli doći na gurtni do cilja, ak' se mene pita).

Nije ta Škodahaha ni tako loša. Za jedan low budget brand.
 
Pa kažem ako rikne Walkner i Toby.. Quinta je tu da svesrdno pomogne .  :lipsrsealed:

Al ne bude! Ignorirat će zapovjed komadantštaba i slavodobitno ući u cilj! Ha da, ako ih može prcat Anderson,Bolt,Haaker.. može i Quinta!
Husky rulz  8)
 
Ajmooooo Quintaaaaa! :)

Quinta treba otići malo ispred, pa se na cilju čuditi, kao, nije imao retrovizore, pa nije znao da treba pomoći, nije vidio, baš mu je trunčica upala u oko, mušica ušla u naočale i što već :-D
Nije namjerno požurio, nego ono ... previše energeckog napitka  :0648:
 
Lijepo je vidjeti interes i za ovu moto disciplinu.

Ako ima daljnjeg interesa, postoji par rb holdera i ico uredaja za koje bi se dalo dogovoriti ustupanje ako netko zeli probati live. A ima i par roadbooka.
 
A nista....ajmo narančasti!!
 

Attachments

  • 7769EFB4-F66B-4E94-B411-7EE66D3AFCC8.jpeg
    7769EFB4-F66B-4E94-B411-7EE66D3AFCC8.jpeg
    145.4 KB · Views: 94
Dok nisam počeo vozit enduro popratio sam ovako, čisto da znam ko je pobjedio... Onda su mi se otvorili horizonti  :mrgreen:
Svakako je taj rally zanimljiva disciplina..  (y)
 
EnduroLab said:
To ti je taman ako sad okrenes litru motula naopako i kad vise nece kapati iz nje.... :mrgreen:

Super, imam Yamalube, to je ionako isto, samo drugo ime

...samo san se boja da pola od 3 nije 1 i po
 
Za zadaću imaš napisati sastavak o razlici između "trifrtalj tri" i "tri i tri frtalja".

Startaju malo iza dva i frtalj, to će reći, za 10ak minuta.



 
NegA šta je sa našim dvojcem, startali su ali se nisu pojavili na prvom WP dok se 15 koji su startali poslije pojavilo  :misli:
 
dovla said:
Dok nisam počeo vozit enduro popratio sam ovako, čisto da znam ko je pobjedio... Onda su mi se otvorili horizonti  :mrgreen:
Svakako je taj rally zanimljiva disciplina..  (y)

Ma zanimljiv vraga, ima hard enduro motor, sa velikim rezervoarima i navigacijskim tornjem, te limitiranom brzinom na 160 da se ne raspadne i gasss :mrgreen:

Kad djubreta na erzbergu vidis koliko to pegla sve ti je jasno 8)

Mislim imam slike i sa malim medom :0648:
 
Status
Not open for further replies.