Dakar 2021.

Ižinjeri iz Yamahe Van Beverenu prominili agregat da bar jedna Yamaha izdrži do kraja 🙈

Yamahin motocikl uopće nije konkurentan KTMu i HONDI, to je prerađeni WR450 dok ovi imaju potpuno razvijen baš reli motor.
I predviđao sam da će zaštekat :cool:
 
  • Like
Reactions: diesel power
Yamahin motocikl uopće nije konkurentan KTMu i HONDI, to je prerađeni WR450 dok ovi imaju potpuno razvijen baš reli motor.
I predviđao sam da će zaštekat :cool:

Meni je osobno drago da se Sherco pokazao kao dobar i pouzdan. Osobno želim da i Yamaha napravi dobar agregat i bude konkurentnija... Što raznolikije i šarolikije to je i sama utrka zanimljiva... Iskreno, dominacija KTM-a u zadnja dva desetljeća je reli učinilia pomalo dosadnim. Bar meni je!


Čestitke Hondi i Benavidesu...

2019 je KTM pobijedio samo zato što je Honda zakazala
2020 u KTMu su se nadali da će Honda opet zakazati ali to se nije dogodilo
2021 u KTMu su se opet nadali da će Honda zakazati ali ne da se to nije dogodilo, nego je KTM zakazao (M.Walkneru su problemi s kvačilom odnijeli taman vremena koliko mu je falilo za pobjedu, da ne govorimo o psihičkom učinku kad na početku relija ispadneš van konkurencije...)
 
2021 u KTMu su se opet nadali da će Honda zakazati ali ne da se to nije dogodilo, nego je KTM zakazao (M.Walkneru su problemi s kvačilom odnijeli taman vremena koliko mu je falilo za pobjedu, da ne govorimo o psihičkom učinku kad na početku relija ispadneš van konkurencije...)

Nije KTM zakazao, nego je Tobi Price pao i Sunderland kasno krenuo. Kakogod, evidentno je da KTM i Honda imaju najbolje motocikle,
neki novi dolaze, neki stari odlaze... Inače, iako vozim Yamahu, ja sam na Dakru veliki fan KTMa. ;)
 
Ante nisam ni mislio na Pricea i Sunderlanda, nego Mathiasa Walknera koji je odmah na početku relija ispao iz konkurencije za osvajanje naslova, a zbog kvara na motoru (kvačilo)... Obzirom da je na kraju imao zaostatak od 2h30 min za Benavidesom, točno onoliko koliko je izgubio onaj dan popravljajući motor nameće se logični zaključak da je zbog kvara izgubio postolje....
 
Udarna vijest!
Episode V: The KTM Strikes Back! ;)

 
  • Like
Reactions: bolcic
Preview.. ;)
 
Sad odgledao Le Touquet (y) Red Bull placa milijune a Monster plavi motori prva 2 mjesta, treca Omda :mrgreen: