Dali je moguće Yamahu R6 smanjit na 35kw?

A sta bi se on trebao vozit bez kategorije, pobrat kaznu i zabranu polaganja???

Ovo su sad vremena kamera, atestiranja svega i svacega...prosla su vremena kad se rega rjesavala samo sa papirima vozila, po gradu vozilo bez kacige jer je kazna bila 50kn, nitko te nije pitao koji auspuh imas i tako to, sa 16 god se pologala A kat a sa 18 vozila hiljadarka....
 
Jebote e koja je ovo ludnica, pa ja se sjećam kad smo ko mulci budžili Tomose ono cimali se nabavit L kariku i Bing 20 frgu sa kosim usisom ja sam ruke uništio polirajući cilindar da ga dobijem na 42mm da mogu stavit klip od deve i da mi APN nabere 100km/h, a danas vi klinci gledate kako smanjit konjažu pa šta je ovo jbt.
Za tvoju informaciju klip od deve je 48
 
  • Like
Reactions: Nino777
Eh ti mladi, kako?
Lako, klip u zamrzivac, cilindar u pecnicu i ide to.
Kad to slozis, kompresija je bogovska, Jacques da stane na kurblu,
drzi bez frke.
 
  • Like
Reactions: Nino777
Nemaš pojma. 42 je klip od Lame 48 je od Deve
Kako si u cilindar od 42 nabio klip od 48 to samo ti znaš

Mi ne pričamo onda o istoj Devi??

Stao je klip 42 vlastitim sam ga rukama honovao nemoj mi pamet solit!
 
42 je išao u APN-ca, izvorno 38 ak me sjećanje dobro služi, devu nisam nikad rastavljao ali me sama logika tjera na sumnju da je taj klip bio od deve, ne da mi se guglati ali ovo 48 mm mi nekak logičnije zbog razlike u kubikaži.
 
Sad sam išao do garaže rastavit starog APNa i imate pravo, krivo mi je ostalo valjda u pamćenju jebiga davno je to bilo kad smo to radili, 48 je ipak evo točno u dlaku na šubler.

Ma svašta smo radili mi onda, mogo bi jednu moto priču ako budem imao vremena...