Dali je moguće Yamahu R6 smanjit na 35kw?

Toro77

New member
Pozdrav svima?
Zanima me dali je moguće Yamahu R6 ili tako neki motor od 80-90Kw sputit na 35kw?
 
možeš ali ne možeš voziti sa A1
Znam da ne smijem sa A1 to je do 11 kw...polozio sam ja za A2 pa sad trazim neki motor sportak i gledam tako Yamahu R6 to mi nije prvi motor tako da ono znam kako ide i to sve zato mi se ni neda neki slabiji vozit pa bi uzeo R6 al me to zajebava zbog tih kilovata
 
R7
 
Last edited:
Kako je onda ovo moguce ovakav Suzuki ima preko 80kw i spusten je na 35kw i u prometnoj sve normalno pise 35kw i moze se vozit sa A2
Screenshot_20210618-175103_Njukalo.jpg
 
Ako je u prometnoj 35 Kw, gotova priča, to je legalno, CVH i MUP su odgovorni za izdavanje dokumenta za takav motor.
Za slučaj istrage nesreće, osiguranja i izvanredni tehnički je moguć opoziv prometne, skidanje tablice i na ponovan test snage - dyno, a onda netko od upetljanih u papire ide u zatvor..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Toro77
Kako je onda ovo moguce ovakav Suzuki ima preko 80kw i spusten je na 35kw i u prometnoj sve normalno pise 35kw i moze se vozit sa A2
View attachment 732882
To je vjerovatno upisano prije sada ti ministar može biti otac ali A2 neće biti
 
Mene je murijak zaustavio na Z650 50kw i rekao ti nemas kategoriju za to (dok sam imao A2). Reko kako ne ovo je 35kw(zablokiran i upisan) I vratio mi samo papire i napiso kaznu za tablicu 😁
 
Ako je motor blokiran na 35kw i tako pise u prometnoj, onda je A2 kategorija i gotovo, neznam zasto bi bilo A
 
Jebote e koja je ovo ludnica, pa ja se sjećam kad smo ko mulci budžili Tomose ono cimali se nabavit L kariku i Bing 20 frgu sa kosim usisom ja sam ruke uništio polirajući cilindar da ga dobijem na 42mm da mogu stavit klip od deve i da mi APN nabere 100km/h, a danas vi klinci gledate kako smanjit konjažu pa šta je ovo jbt.