Dali su vam dosadili moto susreti?

Dali su vam dosadili moto susreti?

  • DA

    Votes: 62 58.5%
  • NE

    Votes: 44 41.5%

  • Total voters
    106
  • Poll closed .
koji,svi su isti?!  :mrgreen:
 
kukac said:
Glasujte da vidimo.  (y)  Meni osobno DA!

a po čemu su ti to dosadni? obrazloži malo  :misli:

meni još nisu dosadili, uvik nešt novo i zanimljivo nađem..  (y)
 
Jelky said:
a po čemu su ti to dosadni? obrazloži malo  :misli:

meni još nisu dosadili, uvik nešt novo i zanimljivo nađem..  (y)

npr?
 
loudpipes said:

druga lokacija održavanja, (drugi klub) , nova poznanstva, zanimacije tipa moto igre, sudjelovanje u istim , električni bik, sudjelovanje u defileu, zujanje po lokaciji, plesanje isprid bine, cuganje na šanku il tam di se peče nešt  :wink: , samo putovanje do susreta i nazad...

kaj ja znam... men to još uvik zanimljivo.. pa kad neko kaže dosadilo mu ić na partije,  :misli: a kako mu nije dosadilo ić na more, na kavu s frendovima..  :misli: a da se nije njemu jednostavno dosadilo živit općenito .  :mrgreen:

a ak nekome stvarno i je dosadilo ić na partije nek jednostavno više na njiih ne ide  :mrgreen:



p.s. kako vam ne dosadi ovaj forum  :mrgreen: :LOL:
 
Dok ima pive i dobrih ljudi bit će i mene na susretima.  (y)
 
skuco said:
Dok ima pive i dobrih ljudi bit će i mene na susretima.  (y)
(y)
uz pravu ekipu nemože ti nikad biti dosadno  (y)
 
uvijek dolaze nove generacije i novi zaljubljenici u motore sta gustaju na motosusretima, ja osobno nisam nesto pretjerano lud za njima ali mi je isto gust otic vidit ekipu motore i zajebanciju, a ako su tebi dosadili i glupi imas jednostavno rijesenje STOJ KUCI.
 
Još jedna tema za biRRtiju   :mrgreen:  :LOL:

Btw : kom je dosadno neka neide  :jesus: :jesus: :jesus:

Meni su svake godine sve bolji i bolji   (y) i svaka čast svima koji se trude da bude tako dobro  :naklon: :naklon: :naklon:

Uvijek se sjetim MK inependent iz PŽ svaka im čast   :peace: :peace: :peace:
 
susreta je previše. nije više fora.

kad idem na Staare Rokere (jedini još gdje pokušavam biti redovit), veseli me vožnja do tamo, riješeno spavanje, nalaženje s domaćima i ima ekipe za popit cugu u gradu. Svaka im čast na trudu oko samog susreta, ali prošlo me  8)
 
James1100 said:
susreta je previše. nije više fora.

kad idem na Staare Rokere (jedini još gdje pokušavam biti redovit), veseli me vožnja do tamo, riješeno spavanje, nalaženje s domaćima i ima ekipe za popit cugu u gradu. Svaka im čast na trudu oko samog susreta, ali prošlo me  8)


stariš  :jesus: :LOL: :LOL:
 
Idem na one susrete gdje je ekipa i gdje mi je prijašnjih godina bilo dobro pa mi nikad nije dosadno, vidimo se u Gospiću :)
Guštam u vožnji do tamo, guštam u vožnji nazad, cuga klopa, ekipa, spavanje  :D
Kad mi sve to dosadi prodati ću motor i ostati kod kuće piti belu kafu jer će to biti znak da sam ostario i otišao u kura*c
 
u principu NE, da ih ima puno ima ali je i veći izbor kud otići  :)
 
Posto ja eto volim otici na te susrete, volim tamo rucati, obicno odvratnu hranu, ali volim :mrgreen:

Mogu zamjetiti slijedece 8)

Ove godine susreti su opcenito slabije posjecenosti, ne znam kako to niko ne govori, a od strane pojedinih klubova se i friziraju rezultati o posjecenosti :?
Je li po srijedi zasicenost ili besparica ostaje da se svako zapita :?

Nabijanje cijena za pice, ulaza, skupa i losa klopa nista nije pridonjelo popularizacijih istih i ako se zadrzi financijsko stanje kakvo je sad, predvidjam za sljedecu godinu totalni fijasko moto susreta i organiziranje nekih drugih zabava gdje sudjeluju motoristi.

Da se razumijemo nije ni sa Grobnikom puno bolje ( obicno sam se tijesio kad sve ode kvragu, a ja na Grobnik i kao malo prase uzivam ) zadnji hep, nitko ne spominje, parking vozaca poluprazan :misli: 
 
ako bas moram birati izmedju da/ne odgovora ... odgovor ce noda biti da s velikim ALI...

nagledala sam se preko nekoliko susreta u ovih par godina koliko pohodim iste ... i u stvari malo toga novog / interesantnog se dogadja
ali nikad mi nece dosaditi voznja do tamo i natrag :wink:

nemojte to shvatiti kao kritiku susreta (pogotovo ne u globalu) ja volim susrete, ali oni mi nisu nuzno potrebni da bi se dobro provela,
puno vaznija mi je ekipa ... a ako si u dobrom drustvu uopce nije vazno gdje si

to sto je lagano splasnuo onaj pocetnicki entuzijazam vezan za odlaske na susrete ne znaci da me ponekad poneki susret totalno iznenadi i vrati u one dane "alise u zemlji cudesa" :LOL:
... ali i "dosada" je nesto vrlo individualno i ako konstantno ocekujete druge da vas zabavljaju, animiraju ... ako niste u stanju sami sebi stvoriti dobu atmosferu
... mozda problem i nije u susretu kao takvom ... mozda je problem u vama  :(

Sip said:
... ako se zadrzi financijsko stanje kakvo je sad, predvidjam za sljedecu godinu totalni fijasko moto susreta i organiziranje nekih drugih zabava gdje sudjeluju motoristi.

:misli: :misli: :misli: semantika ?  :wink:
... nije govno nego se pas posro  :LOL: :LOL:
... nije moto susret nego zabava gdje sudjeluju motoristi  :jesus: :jesus:

bila bih ti zahvalna ako bi malo prosirio i pojasnio ovu misao  (y)




(ostatak posta ... kritike je u redu i slazem se s vecinom izrecenog ... jedino mi ovo nije bas jasno :) )
 
Kraljica said:
bila bih ti zahvalna ako bi malo prosirio i pojasnio ovu misao  (y)
..npr. ovak nešt  :misli:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,188241.0.html#top

http://www.facebook.com/photo.php?pid=156529&o=all&op=1&view=all&subj=102922189765924&id=100001090572234
 
Jelky said:
druga lokacija održavanja, (drugi klub) , nova poznanstva, zanimacije tipa moto igre, sudjelovanje u istim , električni bik, sudjelovanje u defileu, zujanje po lokaciji, plesanje isprid bine, cuganje na šanku il tam di se peče nešt  :wink: , samo putovanje do susreta i nazad...

kaj ja znam... men to još uvik zanimljivo.. pa kad neko kaže dosadilo mu ić na partije,  :misli: a kako mu nije dosadilo ić na more, na kavu s frendovima..  :misli: a da se nije njemu jednostavno dosadilo živit općenito .  :mrgreen:

a ak nekome stvarno i je dosadilo ić na partije nek jednostavno više na njiih ne ide  :mrgreen:



p.s. kako vam ne dosadi ovaj forum 
:mrgreen: :LOL:
:misli: Mislija sam da si otišla na koji susret -Gospić i.t.d pa da nisi nazočna ali.............. :mrgreen:
 
Jelky said:
stariš  :jesus: :LOL: :LOL:
Još si uvik mlada........... :wink:
            I imam prijedlog za tebe : Moderator na HR.MOTORI FORUM -Ideala  (y)