Dalmahiku(kratka pismica)

kawasaki636 said:
Pivi: Nije prodana nego proodana. Tj drugim rijecima prosetana.  :B: :Sibenik:

a šta je sa prooodana :misli: :mrgreen:
                123
 
sibenik said:
Satra san se,
Opleja san,
Nastalo i malo štete,
Isprid njuške zvizdice mi lete,
Satra san se, satra san se.

Tekst:Ja;Svoje 'Čanstvo
Glazba:ide na onaj đir zagrljeni, zagrljeni...
Dalmahiku:(OBJAŠNJENJE )
Dalmahiku je kratka smišna šibenska pismica, skladana na tuđu melodiju uz vlastite stihove, isključivo pod tušem vrile vode i to negdi uru, dvi iza ponoći jer se bojler pali tek oko 10 navečer radi jeftinije struje.
:wink:


:LOL: :LOL: :LOL:



ovo je jako skroz... :mrgreen: :mrgreen:
 
nina je dobila svoj spontani ddalmahiku odavno koliko se sićan, kala je proodana, dakle njom se proodalo, prohodalo, prošetalo, problejalo, prođiralo..ako ne razumiš i sad stvarno si telac..
inače nije bilo već neko vrime dalmahikuja dakle sprema se nešto moćno garant..
 
Evo i ja jednu.

Dok ja lezim ona pusi.
Boze zar se svit rusi.
S druge strane, gleda ona
stoji slika od naroda.
a na slici svi se smiju
usle ovce u tudu njivu.

Jos jedna Dalmahinka ali nije ispod tusa( kao Sibeniku) nego meni ova  pala na pamet dok sam rigao i grlio zahodsku skoljku u 4ipo ujutro.
 
BTW ;

Sibencani pamtice do groba svog heroja i te rici nije jedan vec su pala oba Hrvatska se Sibenikom dici.  :uzi:
 
kawasaki ja bi ti da đir na daytoni da ju iman za dalmahiku ovaj al pošta ja neman daytonu ni išta trenutno a ti imaš onda bi bja red da dođeš ode i ti meni daš đir...  :LOL:  :LOL:
i nakoju je to melodiju dalmahiku?
 
Odabrani Sibenice.Ja tebe mogu na mom djubru samo provozat a na tvojoj Daytoni koji planiras kupiti ne zelim dir jer dosta mi je direva na tudim motorima ja jedino tebi mogu dati dir ako ti meni das da provozam onu tvoju Fiestu.  :LOL:  :roll:  :B: :evil_laugh:
 
aj ja tebi fiestu ti meni 636.i još moš reć da san ju ja vozija ,ako ju ikad budeš tija prodat ,iako ti to nebi smilo napamet pasti..  :mrgreen:
 
sibenik said:
nina je dobila svoj spontani ddalmahiku odavno koliko se sićan, kala je proodana, dakle njom se proodalo, prohodalo, prošetalo, problejalo, prođiralo..ako ne razumiš i sad stvarno si telac..
inače nije bilo već neko vrime dalmahikuja dakle sprema se nešto moćno garant..
:yes: :yes: jesam dobila sam dalmahiku i zaboravila je već odavno . al me malo zbunjuje ovo sa prohodana , provozana itd ... koga to ide ?  :misli:
 
:misli:   :shock: pa jel opet ja moran pod tuš a evo nema deset minuta da san izaša ,iako bez dalmahikuja..  :mrgreen:
 
Odabrani puka si ka cvrcak.....Svaka cast tebi ali tesko tvojima.  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sala mala cestitam dobra ti je a i dugo ti je tribalo da je smislis.......samo naprid mi te podrzajemo  (y)
 
kavasaki, jes ti možda 'uncut  sa ixs jaketom ?  :misli:
 
sibenik said:
kavasaki, jes ti možda 'uncut  sa ixs jaketom ?  :misli:

Nisam stari ja uncut s ixs jaketom ja sam trenutno daleko od Hrvatske a taj na kojeg mislis je Dabo bagerista zvan ( rodijak ili seljo ili genser) vozi zelenu Kawu 636 .  Ako na njega milis. On nezna sta je net. :mrgreen: Stari los pokusaj i uz to jos totalni promasaj. Ali kad se viddmo kad dodem doma stacu ja kraj tvoje fieste i reci ti ko sam ne brini.  (y) Pozdrav iz Nassau-a. evo ti i slika.................. e tu se ja nalazim.   :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
pa samo san pita jel njega znan ovako iz viđenja..ne vride ti te sličice ništa stari, iman ja masu još boljih samo ne tribna ih gledat previše kad san ja u svom šibeniku svaki dan..šta je to nassau,jel to ka neka podružnica di pasate proizvode ? šta je da je nije Gradina..a miline fiestom bacit đir po Gradini sad dok još zuje nema...da nassau, nije ti to tribalo...živija, ako moš daleko od zavičaja..gdje te znaju i ptice i cvijeće  :LOL:  :LOL:  (y)
 
sibenik said:
pa samo san pita jel njega znan ovako iz viđenja..ne vride ti te sličice ništa stari, iman ja masu još boljih samo ne tribna ih gledat previše kad san ja u svom šibeniku svaki dan..šta je to nassau,jel to ka neka podružnica di pasate proizvode ? šta je da je nije Gradina..a miline fiestom bacit đir po Gradini sad dok još zuje nema...da nassau, nije ti to tribalo...živija, ako moš daleko od zavičaja..gdje te znaju i ptice i cvijeće  :LOL:  :LOL:  (y)
Sine za moju placu bi i ti bija odavno ode a uz to ja sam doma za 20 dana. I cilo lito na motoru uzivam u vitru i provodima a ti se kuvaj u svojoj fiesti. A meni je ovaj posao omogucia i motor i sve sta pozelim a ti da si toliki zaljubljenik u motore onda nebi ode tj samo na tipkovnici bija najveci biker nego bi zaradia za motor na bilo koji nacin. Jer kad nesto volis nista te nece sprijeciti da to nabavis pa makar to bilo i odricanje od kucnog praga na neko vrime. A ja kad sam ima 18 godina i otisa od kuce prvi put ima sam u glavi snove o motoru i to je jedini razlog zasto sam tog posla se uvatia. I molim te nemoj sad ti da mi popujes jer smao pocinjem misliti kako si jedan od onis Sibencana koji samo stoje kuci i govore drugima sta je najbolje u zivotu a ne pogledaju u svoj prag. Stoga dragi moj " motorista" drgui put razmisli prije nego popljucas nekoga....Unaprije zahvalan na razumjevanju ..tvoj Sibencanin dusom i tilom a po godinama i veci od tebe.....
 
BTW ako si toliko obrazovan i radis u posti moga si bar nauciti da pitas DI JE TAJ NASSAU? a ne sta je to Nassau?
Pozdrav
 
:LOL:  :LOL: apravi šibenski odgovr nema šta...sve to stoji donekle al pada u vodu jer meni motori ipak nisu prva stvar u životu ako je tebi..te slikice me nisu impresionirale ka šta i zadrana nebi slike našega šibenika, razumiš  :mrgreen: a pošto neznaš mene i šta ja radim i šta san sve radija da bi si sve sam svoje gušte sponzorira nemoš tako upadat, jer ja ode na forum dođen radi nekog savjeta ili radi sprdancije il da seren kontra policije i države u nadi da neću ipak ban dobit  :mrgreen: a ne da pametujen nekome. samo ti dođi rodnom zavičaju, bolje da nas je više ode a ne vanka..iša bi i ja za tvoju plaću garant tu di si ti iša a ne se tramakava na šestici sa poštom i sranjima..moga si bar reć kad se već išlo  (y)
i da u tuđini, kada srce steže od tuge, kada nema šibenske bure da nisi moga jedan pravi dalamhiku nam metit ode da se smijemo kad već ja nemogu dok san sa fiestom..  :LOL:  :LOL:  :LOL:  (y)