Dalmahiku(kratka pismica)

e moj kavasaki, zaboravija ti kako idu stihovi naših pisama...
..budi sritan nemam drugu želju, šibeniče prijatelju...  (y)

 
sibenik said:
e moj kavasaki, zaboravija ti kako idu stihovi naših pisama...
..budi sritan nemam drugu želju, šibeniče prijatelju...  (y)

Zato postoje prijatelji za ispravak jel tako patriote?  (y)

Sibenske kale ostale di jesu samo ja sam davno prominija adresu , sibenske kale docekale druge ne umiru one ne umiru one ka covik od tuge............................

P.S

Jel i ova kriva ?  :jesus: :jesus:
 
s njegove, visoke prove, dilit će mornari snove, dici i ponekoj curi.
iz njegovih tamnih štiva sve će primit stara riva, okrenuta bonaci i buri, okrenuta
bonaci i buri..
ali prije nego krene brodovi su ka i žene,
mavat će nam neko s prove.
svakom gradu što se budi brodovi su ka i ljudi
ostavit će puste snove, ostavit će
puste snove..
  (y)
 
Sta ti radis budan u 4 ujutro odabrani? Imas li curu jer ona poludi na to ili je i ona budna s tebom?  :misli:
 
diga san se nema 2 ure,ja san na litnjem režimu, spavan po danu a budan cilu noć.. nije budna samnom, iako i ona zna bit budna u rane i kasne sate...  (y)
 
a šta je krokik,šta si ti budan u ovo uru još...  :LOL:
 
ta noć, predivna i bajna
pust forum, puste ulice grada..
hvala ti noći što postojiš,
ti si meni tako draga..
 
Stari i ja sam takav spvam po danu  a izlazim po noci i kad sam kuci budan sam cile noci. Takav je zivot nas Sibenske dice koji izive svojim zivotom.  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
 
rasulo se svud po svitu,
to šibensko ludo sime,
da se negdi i na oceanu
spomene i tvoje ime...

čepi ga !!
 
Kad mi zivot smota idro i kad bacim zadnje sidro veza ce me moja cima u mistu di mora ima........................ Bice mora u toj kuci di sam resta pivajuci....................................... :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: (y) (y) (y) (y) (y) (y)

Samo stobom Sibenice (grade) moj
 
a divljaštva..evo čitan nakon par miseci...al šibenčani pamtit će do groba...  :wink: