Dan kad sta 2 kotača postala suviše..

e da su meni takvi starci.... 8)
ja sam na jedan malo grozan način spoznala da su mi 2 kotača previše....imala sam saobračajku u autu....i zamrzila sve na 4 kotača.... :(
al zato....kad tad....imat ću malu zvjerku.... :wink:

svaka čast za priču.... (y)
 
E pa Tanja  , sada tako! :misli:
Pošto smo oba sa SLO moramu poštivat pravila igre na MOTORI:HR pohvalit ču te na priči koju si napisala (y), i srdačno se nadam da če do kraja glasanja dobit najviše bodova. :D :D
A kaj se tiče Marofa ( a ko još tam nije bijo na asfaltu-bez motora ) :(
LP od Smiljan-a
 
En ti ženu koja je iz slovenije a nije vozila Tomosa..... :shock: 8) 8)sramota  :misli:za ostalo samo želim ti još dugo dugo da voziš motore usput nađeš kojeg dalmatinca  i doživite veliku starost u puno djece i unučadi... :mrgreen: :wink:
 
Svaka ti cast prica ti je zasluzila svaku pohvalu. Cestitam i nastavi tako dalje.  (y) (y) (y) (y)
 
nice.....jako lijepa prica.....sadrzajna.....i dinamicna......imas jako lijep motor......
 
Lipa moja,ma bravo,ali najprije za roditelje bravo. Vidiš ,rođena si iste godine kad i moja čer i isto se zove Tanja, nju ne zanimaju motori,ali pokušavan se stavit u kožu tvojih roditelja,ma ja san na motoru cili život ,ali kad su u pitanju dica mozak drukčije reagira,tili mi ili ne prisutan je strah,zebnja,zato je njima i tekako potribna podrška ,a Tebi od srca sve NAJ. (y)