Dani Silvian

linza

New member
Ako vidite KTM 650 Adventure ovih dana na ceti sa puno prtljage znajte da je to Dani koji radi krug po svjetu. Trenutno je u Montenegro. Trebo je za Zagreb ali mu ne odgovara, valjda ga cesta nanjelela prema moru. Sad dogovaramo susret u Umagu. Ah ti Amerikanci :cool:
 
Vidjen mu je motor u Dubrovniku prije 10min i ostavljena mu je poruka sa nasim pozdravima.
Zivjela moderna komunikacija :cool:
 
linza said:
Ako vidite KTM 650 Adventure ovih dana na ceti sa puno prtljage znajte da je to Dani koji radi krug po svjetu. Trenutno je u Montenegro. Trebo je za Zagreb ali mu ne odgovara, valjda ga cesta nanjelela prema moru. Sad dogovaramo susret u Umagu. Ah ti Amerikanci :cool:

Sad mi javljas da je u Montenegro... :?
 
A gle Gaso. Ja sam dobio njegov mail 3.5. da je dolje i reko je da ce se odmarati dan ili dva. Vidis da ga Nikola vec ocekuje. Na tako velikom putu nista ne znaci dan ili dva. Kad dodje dobro dodje
 
Gasho said:
linza said:
Ako vidite KTM 650 Adventure ovih dana na ceti sa puno prtljage znajte da je to Dani koji radi krug po svjetu. Trenutno je u Montenegro. Trebo je za Zagreb ali mu ne odgovara, valjda ga cesta nanjelela prema moru. Sad dogovaramo susret u Umagu. Ah ti Amerikanci :cool:

Sad mi javljas da je u Montenegro... :?

Gasho, znaš li možda što su to HU Community i ako znaš tko je član u Baru. Dani je pokušavao stupiti u kontakt ali mu nitko nije odgovorio na e-mail. Inače, Dani je u ovom trenutku još uvijek u Dubrovniku i dalje kreće tek sutra (možda?).
 
Nikola_M said:
Gasho said:
linza said:
Ako vidite KTM 650 Adventure ovih dana na ceti sa puno prtljage znajte da je to Dani koji radi krug po svjetu. Trenutno je u Montenegro. Trebo je za Zagreb ali mu ne odgovara, valjda ga cesta nanjelela prema moru. Sad dogovaramo susret u Umagu. Ah ti Amerikanci :cool:

Sad mi javljas da je u Montenegro... :?

Gasho, znaš li možda što su to HU Community i ako znaš tko je član u Baru. Dani je pokušavao stupiti u kontakt ali mu nitko nije odgovorio na e-mail. Inače, Dani je u ovom trenutku još uvijek u Dubrovniku i dalje kreće tek sutra (možda?).

Ja, naravno, ali nisam dobio mail... :(

Mozda sam ga obrisao jer dnevno dobijam 20-tak spamova... :(
Uzas, nemam rijeci, bas mi je krivo... :?
 
Gasho said:
Nikola_M said:
Gasho said:
linza said:
Ako vidite KTM 650 Adventure ovih dana na ceti sa puno prtljage znajte da je to Dani koji radi krug po svjetu. Trenutno je u Montenegro. Trebo je za Zagreb ali mu ne odgovara, valjda ga cesta nanjelela prema moru. Sad dogovaramo susret u Umagu. Ah ti Amerikanci :cool:

Sad mi javljas da je u Montenegro... :?

Gasho, znaš li možda što su to HU Community i ako znaš tko je član u Baru. Dani je pokušavao stupiti u kontakt ali mu nitko nije odgovorio na e-mail. Inače, Dani je u ovom trenutku još uvijek u Dubrovniku i dalje kreće tek sutra (možda?).

Ja, naravno, ali nisam dobio mail... :(

Mozda sam ga obrisao jer dnevno dobijam 20-tak spamova... :(
Uzas, nemam rijeci, bas mi je krivo... :?

Mozda ti ne radi link na tvoju adresu, upravo sam ti poslao jednu testnu poruku sa HU sajta. Ako je ne dobijes kontaktiraj Granta jer smo i mi u HR imali prije nekih manjih problema. Ako si je dobio onda Danovu poruku stvarno obrisao. A sa samo 20-tak spamova dnevno mozes biti super zadovoljan :)
 
Sigurno sam obrisao jer sam dobio tvoju poruku... :|
Uzasno mi je zao... :cry:
 
ja se nalazim sa njim ujutro pa cu ti ga slikat gasho i poslat sliku da bar malo manje patis :mrgreen: :mrgreen:
 
-MV-AGUSTA- said:
ja se nalazim sa njim ujutro pa cu ti ga slikat gasho i poslat sliku da bar malo manje patis :mrgreen: :mrgreen:

E, srce si... :2up:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
A ja ću najvjerojatnije napisat i jedan mali članak o njemu i njegovom dosadašnjem putu i stavit to na web stranicu motori.hr