Darac

Darac1811

New member
Bok, ovakvo.. Imam suzuki gsx 650 f 2008 g. i kad ga upalnim čuje se nešto kao lupkanje i kad stisnemo kvačilo ne čuje se ništa a kad se zgrije onda jedva da se primijeti! Dal je druk lager ili nešto drugo i koliko je opasno?
 
Da je auto u pitanju,po tvom opisu,bilo bi sigurno do kvacila...,pa mislim da je to isto...
 
I ja mislim da je kvačilo ali mi je samo bitna informacija dal mogu tak voziti još neko vrijeme ili moram riješiti taj problem?
 
I ja mislim da je kvačilo ali mi je samo bitna informacija dal mogu tak voziti još neko vrijeme ili moram riješiti taj problem?
ma samo vozi..to je neunistiva mashina..kad pocne vise lupat onda majstoru i znaces sta je ..ovako nesto malo zvecka nezna niko sta je
 
Ako saltas OK.,ima ulja...vozi...to je tek pocelo,more tako ko zna koliko...al ako osjetis da salta teze i pocne vise zvrljati...vrime je za zamjenu kvacila...
 
To se čuje na dosta motora ,u korpi zveckaju opruge jer se ležište malo potroši .Znam da je v strom 1000 znao inati dosta problema sa tim