DDK Karlovac

Zoltan

New member
POZIV

svim vozačima motocikala i automobila, biciklistima i svim ostalim sudionicima u prometu.


NE PROLIJEVAJMO KRV NA CESTI, DARUJMO JE!

U subotu, 09.06.2007. u prostorijama sindikata u Šebetićevoj ulici u Karlovcu (kod gradskog Korza) u 10.00 sati organiziramo akciju dobrovoljnog davanja krvi.
Prometne nezgode uvijek dolaze nenajavljeno a prečesto sa teškim ili najtežim posljedicama.
Pobrinimo se za zalihe krvi u vrijeme kad našu županiju kao i cijelu zemlju očekuje turistička sezona i povećane gužve na prometnicama a samim time u porastu je i broj nesreća u kojima će upravo naša krv spasiti nečiji život a možda i život našeg najboljeg prijatelja!


BRINUĆI ZA DRUGE, BRINEMO ZA SEBE! (y)

Pozivamo sve relevantne institucije, interesne skupine i pojedince, da podrže ovu akciju te zajedničkim naporima potaknemo aktivan pristup rješavanju problematike sigurnosti na cestama.

NAJVEĆE HVALA u ime onih, koji će zahvaljujući vama, ostati i dalje s nama!

SMK Karlovac
 
okupljanje će biti na korzu,nešto prije 10,krv se daruje u prostorijama 1,5 min. pjehe od korza :mrgreen:
 
1,5 minute? pa zar toliko treba za 50m? baš ste se ulijenili  :mrgreen:
 
linza said:
Bumo jeli kaj?

uspjeli smo osigurati pizzu za svakog davatelja.......

Htio bih napomenuti da ovo nije nikakva konkurencija DDK u Zagrebu kojeg bezrezervno podržavam već samo humani čin i prilika da se na njega odazovu oni koji su iz xy razloga bili spriječeni darivati krv u Zagrebu....... na žalost sezona nije počela dobro  :(
 
U DDK-ovima nema konkurencije, da barem ima vise DDK-ova...


Stoga -  (y)

Meni samo zao da je na produzeni vikend kada dosta ljudi nestaje iz grada...
 
S obzirom da sam bio spriječen doći u Zagreb ovo smatram kao svoju moralnu obvezu, ukratko: DOLAZIM
 
hondafun said:
S obzirom da sam bio spriječen doći u Zagreb ovo smatram kao svoju moralnu obvezu, ukratko: DOLAZIM
svaka čast (y) trebali bi svi tako razmišljati,barem mi motoristi (y)

mnogo mojih prijatelja se bojalo igle i nikad nisu vadili krv ali nakon mog pada prije 2 mjeseca
imaju drugačiji pogled na DDK i stajat će prvi u redu. Ako im je moja nesreća otvorila oči,barem sam nešto korisno u tome  svemu napravio :hug:
 
U ime svih onih kojima će naša krv pomoći - HVALA!!!

Ukratko: USPJELI SMO!

Posebno bi htio zahvaliti MK Kompa iz Samobora, UHBM iz Zagreba, Moto legiji, dvojici pripadnika PU Karlovačke (motoristima) koji su pokazali solidarnost (nema šanse da im bježim više po cesti   :mrgreen: ), Auto školi Tomac (ta krv vrijedi dvostruko   (y)), svim prisutnim članovima SMK Karlovac kao i svim ostalim našim prijateljima koji ne pripadaju navedenim skupinama a koji su nesebično darivali krv i tako pokazali svoje veliko humano i solidarno srce.
 
Ja sam skoro zaboravio na DDK. Ipak, slučajno sam se vozikao kroz grad i srećom vidio ispred Papa`s-a brdo parkiranih motora. Odmah sam stao i dao krv.

Pozdrav svoj ekipi koja je bila tamo. Nažalost žurio sam se na krstitke pa nisam mogao ostati na klopi i druženju. Nema veze, bit će još prilike!
 
bilo je odlicno, organizator nas nasopao pizzaca pa vodio na neku od 4 rijeke.

bilo super, biljezimo se i za sljedeci put