Decisions, decisions...

marvenjak

New member
Odluke, odluke, pa da. Elem, nakon 4 godine jahanja na konju spartanskom  mz 251 imam ponudu za njegovo neškodljivo uklanjanje uz finansijsku nadoknadu :). Na zimu bi valjalo da dođe do kakvog priliva sredstava, pa bi možda pala i nova pila, ako opet ne naškodim 4x4 ljubimčetu  :LOL:. E sad tu dolazi do dramaturgije -- finansijsko stanje bi dozvolilo veći broj starijih pila, a meni je izbor pao na dve -cbr f4 ili vfr 750f rc36 II. Srce se zalepilo za vfr, buraz ga đirao, ma pila sve zvoni, i rekoh sam sebi kad ga kupim, 'ženim se' tj ne prodajem ga već na duže ga prerađujem po svom guštu. E sad da li krenuti od šestotke, pa preći na 750 ili da direkt pucam na V4 mašinu?  :pomiranje:
 
marvenjak said:
Odluke, odluke, pa da. Elem, nakon 4 godine jahanja na konju spartanskom  mz 251 imam ponudu za njegovo neškodljivo uklanjanje uz finansijsku nadoknadu :). Na zimu bi valjalo da dođe do kakvog priliva sredstava, pa bi možda pala i nova pila, ako opet ne naškodim 4x4 ljubimčetu  :LOL:. E sad tu dolazi do dramaturgije -- finansijsko stanje bi dozvolilo veći broj starijih pila, a meni je izbor pao na dve -cbr f4 ili vfr 750f rc36 II. Srce se zalepilo za vfr, buraz ga đirao, ma pila sve zvoni, i rekoh sam sebi kad ga kupim, 'ženim se' tj ne prodajem ga već na duže ga prerađujem po svom guštu. E sad da li krenuti od šestotke, pa preći na 750 ili da direkt pucam na V4 mašinu?  :pomiranje:
kupi ti CBR-ku
 
Kupi cbr,vise ces jebat,vfr se kupuje kad vec imas zenu  (y) po tome sto si do sada vozio MZ pretpostavljam da nisi ozenjen...              :mrgreen:




 
bobo RR said:
Kupi cbr,vise ces jebat,vfr se kupuje kad vec imas zenu  (y) po tome sto si do sada vozio MZ pretpostavljam da nisi ozenjen...              :mrgreen:

Predobar komentar  :LOL:  :LOL:  :LOL:
 
Ma vozio sam i jačih, sv1000s, cbr 600rr, sv650 , cbr f2 i tako dalje (ova dva nisu , al ajd)... Ali vfr ostade kao kompromis za sve redom - potrošnja, rega, prerade (što mu i planiram)... i što je najbitnije -ZVUK http://www.youtube.com/watch?v=CfZHjBCE6Ig , prehebeno zvuči  8). A za sexanje se ne brinem, pecaju se trebe na crnog mitsubishija samo tako  8) (da se ne hvalim sad :p). I da, nisam oženjen  :mrgreen:.
 
Icek said:
VFR bato to je 750 dobra rega i dobra makina
Prejebena i za prave .ebače,VFR nisam volio kad je prva davno izašla kao V motor i.t.d. ali kad vidiš okretni moment,šut
          sad će se netko nadovezati na pogonske lance i lančanike ali to je VFR i točka .
 
papillon said:
Prejebena i za prave .ebače,VFR nisam volio kad je prva davno izašla kao V motor i.t.d. ali kad vidiš okretni moment,šut
           sad će se netko nadovezati na pogonske lance i lančanike ali to je VFR i točka .
a hebiga vfr  :misli: ili cbr  :misli:
ipak cbr :mrgreen:
 
Pava0001 said:
a hebiga vfr  :misli: ili cbr  :misli:
ipak cbr :mrgreen:
Može i VBR  :mrgreen:
 
Super izgleda! Tako sam nešto i ja mislio al' sa VFR-om  :mrgreen:. Zadnje vile su sa cbr rr-a jel? A prednji kraj  sa usd i radijalkama izgleda baš baš, svaka čast na kemijanju :D
 
definitivno CBR i mani se prerada....sta god da napravis koji god da kupis samo ces sjebat motor..........koji poslije niko nece