Delnice

Ùžas, nikada ovoliko poginulih :cry:

Počivao u miru :(
 
Raskrižje je vidljivo pogotvo kad izlazi kamion, moraš ga vidjeti ,..... no ako misliš da će on stati i propustiti motoristu , greška …. nažalost R.I.P.
 
Tamo sam na početcima karijere popušio kaznu a i imaju ta dva bočna izlaza di te auti ili još gore kamioni ne jebu 5% jer je dugačka ravnica i kao daleko si stignu oni...
 
Tamo sam na početcima karijere popušio kaznu a i imaju ta dva bočna izlaza di te auti ili još gore kamioni ne jebu 5% jer je dugačka ravnica i kao daleko si stignu oni...
pa uz "normalnu" brzinu vozila u dolazu, kamiondzija dobro i racuna. to sto je "nama" normalna brzina +100km/h je drugi problem
 
  • Like
Reactions: Feis123 and ODST
pa uz "normalnu" brzinu vozila u dolazu, kamiondzija dobro i racuna. to sto je "nama" normalna brzina +100km/h je drugi problem

Vidi se da ga je udario odmah iza kabine, znači nije ga ni vidio.
 
...u pravu si tomo,bas prije malo mi je jedan izletio sa autom,kad me vidio,stao je na pol trake,bas sam komentiro sa zenom da je zajebano,pogotovo jer ovi kaj izlaze su na blagoj uzbrdici
 
  • Like
Reactions: zaprudanec
Raskrižje je vidljivo pogotvo kad izlazi kamion, moraš ga vidjeti ,..... no ako misliš da će on stati i propustiti motoristu , greška …. nažalost R.I.P.
Dobro su napisali zaprudanac i tomo, zao mi je da je covjek poginuo, a ni ovome u kamionu nije lako i nemoj insinuirat kao da ga je namjerno, ja sam motorista i kamionđija 36 godina i sigurno da "nas" ima svakakvih...
 
  • Like
Reactions: josip.vg