Derbi GP-1 50 dobio aftermarket ispuh

Status
Not open for further replies.

joke

Active member
Evo Leo Vince je koliko ja znam, izbacio prvu verziju ispuha za Derbi GP. S obzirom na novi zakon ovu informaciju možete zanemarit osim ako ne mislite vozit van javne ceste :mrgreen:

pk$ges_upload.download


pk$ges_upload.download
 
..::VULIN::.. said:
Auspuh mi je lip, ali skuter mi se baš ne sviđa preglomazan i nekako s ovin lancen ko da wanna be motor
pa da...a jesi ga vozio ili samo tako pišete da neš napišete?????
ja imam fetiš sjest na svaki skut i motor pa imam zavidnu kolekciju testiranih skutera :jesus: :mrgreen: :wink:
 
joke said:
nije injection, a kaj ti treba taj podatak u vezi ovog topica, ili ....

da je injection napisao bi par razloga zasto je nepotreban aftermarket auspuh, tj ista ili jaaako jako slicna stvar se dobije otvaranjem serijskog auspuha. no necemo offtopicarit
 
jolly the roger said:
da je injection napisao bi par razloga zasto je nepotreban aftermarket auspuh, tj ista ili jaaako jako slicna stvar se dobije otvaranjem serijskog auspuha. no necemo offtopicarit

Injection sistemi opčenito na bilo kojem motoru 2T sistema, nemaju onaj karburatorski odljev koji daje mogučnost aftermarket kompresionom ispuhu da poveča snagu agregata, stoga kompresioni ispusi nemaju svrhu na injectionima.
Ali postoji problem katalizatora u serijskim ispusima koji se može riješiti ugradnjom adekvatnog aftermarketa, s tim da onda nema veze jeli ispuh kompresioni ili prigušni, snaga se povečava 10 do 15%

p.s. zatvaram temu, vrtimo se u krug
 
Status
Not open for further replies.