Derbi gp1 250 serdarević

Cro-Rider

New member
Samo da pohvalim ovaj auspuh, nisam probao druge auspuhe ali kako kazete da ste izgubili na krajnjoj i startu, ja sa serdarevićem nisam nista izgubio, ide isto kao i sa originalom a start je mozda i mrvicu bolji, samo je zvuk malo preglasan, ali za 1500 kn se vise isplati nego original koji kosta duplo...






http://youtube.com/watch?v=nfWnoZY6BJ8

E sad me zanima dali bi trebao nesta stelat na motoru posto sam mjenjao auspuh, te sta bi dobio sa time da promjenim rolice, i federe kvacila i oprugu kvacila??


 
Ako ti motor radi isto kao i prije montaže auspuha, nema potrebe da išta mijenjaš, eventualno malo tvrđu oprugu kvačila, nju je uvijek dobro promjenit. A što se tiče promjene rolica, s tim se trba igrat, makar ne vjerujem da ćeš osjetit preveliku razliku i pomak na bolje ako ih promjeniš, sa lakšima će se prije razvrtavat ali je pitanje hoće bolje ić, a sa težima sporije razvrtavanje, opet ništa specijalno... Dok radi isto ko i prije, nemaš problema! ;)
 
Odlično zvuči moram priznati...a bome i izgleda...

Evo baš je neki dan frend kontaktirao Serdarevića na mobitel i dogovorili su se za auspuh za Gileru Runner 200 VXR 2005 godina pa cemo vidjeti dali ce i on biti tako dobar...ja se nadam, budem postao slike i dozivljaje tu...

...ali o stručnosti i pomoći kod g. Serdarevica ne sumnjam tako da  (y)
 
Mislim da nije moguće sa tako otvorenim auspuhom. i inaće puca al se sa serijalom manje čuje
 
moram priznati da je završma obrada tog serdarevića stvarno super i full mi se sviđa auspuh

daj slikaj malo cijev u topu, malo preprevelika mi se rupa ćini
 
jel ti spuh ima i sa doljnje strane onu piksu kroz koju ide saraf u nosac ili je to samo sa gornje strane??

Jedino sto me jako brine kod svih tih auspuha su ti ''nosači''

prakticki jedna selna i piksa kroz koju ide saraf drze to....svi koji god su tako slicno imali stalno su im otpadali ili spuhovi ili pucale selne ili oboje  :misli:
 
Cro-Rider said:
nisam ja nista napravio, samo sam ga montiro,  sve dobijes sa spuhom...

e onda je to jos jedan dokaz strucnosti izvodjaca. nemos s onakvom polugom drzat lonac. puknut ce kad tad...a pri padu ti lako odvali onaj lijevani diop u sto se serafi...
 
super spuh i zvuk...samo mi izlaz malo pre velik...sto se tice samog nosaca izgleda dovoljno cvrsto da drzi spuh
 
Hvala roger tvoje primjedbe i savjeti su nam povecali ravnanje i proizvodnju ispusnih lonac za 20% u zadnja dva mjeseca pa samo nastavi dalje sa svojim kritikama i nebuloznim objasnjavanjima i sve vise ljudi ce gledat nasu temu i uvjerit se da smo barem sto se tice Hrvatske daleko ispred svih.....
Pozdrav
 
ma šta bu puklo!!!

nebu ništ puklo, pa nema spuh 10 kila, lagan je on tak da mu je jedan nosač sasvim dovoljan, a i grana njega jaaako učvrsti i dok se sve lijepo stegne nemožeš ga ni pomaknut
 
E nema sanse da se tu sta odsarafi ili pukne, pito me gospon serdarevic dali zelim 2 nosaca ali to bi izgledalo malo ruzno, meni ovo izgleda cvrsce nego original.....
Imam jos 2000 kn za malo dotjerat motor pa me zanima sta mi preporucujete da ugradim iz malossi kqataloga??
 
Malossi Multivar i Malossi Torque i jači federi kvačila...crveni ili zuti iz Malossi paketa...ali ako imas neku štelu za nabaviti recimo Polini dijelove njih ti više preporučam jer su po kvaliteti neusporedivi...

... e i da jedno 3-4 seta rolica za to sve uštelati, a i neznam koliko ces moci i koliko znanja imas da to uštelaš na taj auspuh  :mrgreen:
 
bilo bi to ljepo kad bi za 2000kn mogo kupit multivar, torq, federe i tri seta rolica
 
Jandro said:
bilo bi to ljepo kad bi za 2000kn mogo kupit multivar, torq, federe i tri seta rolica

A dobro za Multivar i Torq ce biti dosta, ostalo nek skupi  :mrgreen: