Derbi gp1 250 serdarević

da li je osnovni razlog kupovine auspuha zvuk?
primjetio sam da ljudi ostale komponente puno teže usklađuju sa nego li bez auspuha i da je auspuh ne računajući zvuk dosta besmislena investicija u skuter, osim ako se ne radi o modelu za koji je predviđen i posebno razvijen ispušni sustav.
 
drugabrzina said:
Hvala roger tvoje primjedbe i savjeti su nam povecali ravnanje i proizvodnju ispusnih lonac za 20% u zadnja dva mjeseca pa samo nastavi dalje sa svojim kritikama i nebuloznim objasnjavanjima i sve vise ljudi ce gledat nasu temu i uvjerit se da smo barem sto se tice Hrvatske daleko ispred svih.....
Pozdrav

budeš se iznenadio ak sve krene po dobrom za cca godinu dana
ni slucajno se nemoj na mene pozivat
 
Na vxr-u imam Shackala i nisam ništa ni dobio ni izgubio na performansama a zvuk mi je predobar u odnasu na burazov bez auspuha...uzmi si vario,tvrđe federe kuplunga i bijeli centralni i trebaš to uskladiti sa rolicama i avion
 
Jandro said:
opet teško

1200kn multivar, 1400 torq

Zadnji put kad sam ja gledao, Piaggio Hrvatska 968 kuna multivar i 1198 Torq, mozda su digli cijene  :misli:

...a i bože moj čovjek je iz Rovinja pa neka nazove motostar ili moto trieste cak u motostaru radi jedan dečko iz Labina i sve se može dogovoriti i viva la Trst
 
ponekad močniju zvuk zna prevariti pa čovjek samo subjektivno misli da skuter ide bolje.

pazite - čak sam čitao testiranja različitih toipova na novoj honet - pokazali su zanemarljiva odstupanja od serijskog auspuha.

Logikom stvari + iznesenim iskustvima i tehničkim odgovorima 2 članova, auspuh za vrste skutera o kojima vi govorite nije isplativa investicija.....ali očito veseli :)
 
liberty said:
ponekad močniju zvuk zna prevariti pa čovjek samo subjektivno misli da skuter ide bolje.

pazite - čak sam čitao testiranja različitih toipova na novoj honet - pokazali su zanemarljiva odstupanja od serijskog auspuha.

Logikom stvari + iznesenim iskustvima i tehničkim odgovorima 2 članova, auspuh za vrste skutera o kojima vi govorite nije isplativa investicija.....ali očito veseli :)

ma samo da GRRRMMIIIII!!!  :mrgreen: :misli:

steta kaj nemaju efekta ko na 2T masinama...  :(
 
Nema efekta ali jako veseli i ja bi dao 1000+kn da tutnjiiiiii!

Prednost je da manje koristim trubu :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=-vUrIGmNOiA
 
exfreerider said:
Nema efekta ali jako veseli i ja bi dao 1000+kn da tutnjiiiiii!

Prednost je da manje koristim trubu :LOL:

http://www.youtube.com/watch?v=-vUrIGmNOiA

ti shakali su mi dost tihi, ti prigušivaći ih jebu dost
ja sam sa svojim prezadovoljan, jako glasan je i ništ lošije mi nejde skuter s njim
http://www.youtube.com/watch?v=mVEa36Sbfvg
 
liberty said:
ponekad močniju zvuk zna prevariti pa čovjek samo subjektivno misli da skuter ide bolje.

pazite - čak sam čitao testiranja različitih toipova na novoj honet - pokazali su zanemarljiva odstupanja od serijskog auspuha.

Logikom stvari + iznesenim iskustvima i tehničkim odgovorima 2 članova, auspuh za vrste skutera o kojima vi govorite nije isplativa investicija.....ali očito veseli :)

e motor mi ide isto sa serdarevicem ili sa originalnim spuhom, 100% sigurno, samo sta serdarevic ima opako bolji zvuk i glasniji,